Zelená stolica u 3 ročnej

olinaaaa
1. okt 2018

Prosím o radu.. Moja dcérka má tri roky a des večer mala zelenú stolicu. Ale to mala takú pastelovu zelenú..nebola to tmavá ale zelená 📗 ako ten obazok. Neviem co to je.. Ešte sme to nemali.. Poraďte mi..

malinajahoda
1. okt 2018

@olinaaaa čo dneska malá papala? 🤔

olinaaaa
autor
1. okt 2018

@malinajahoda v skolke neviem co mali na obed. Ale doma nič take zelené.

malinajahoda
1. okt 2018

@olinaaaa opýtaj sa malej čo celý deň papala v škôlke.

olinaaaa
autor
1. okt 2018

@malinajahoda to som sa pýtala ale ona ešte nevie tak povedať co papala...musím sa popýtať zajtra v skolke co papali.. Myslíte že to bude stravou?

malinajahoda
1. okt 2018

@olinaaaa určite. Zajtra sa opýtajte v škôlke. Síce mám len 7m dcéru, ale hneď sa to prejaví v plienke čo celý deň papala. Dajte mi vedieť zajtra.

olinaaaa
autor
1. okt 2018

@malinajahoda ďakujem.. 😊 No uvidíme zajtra.. Popýtam sa. Určite dám vediet.

malinajahoda
1. okt 2018

@olinaaaa dobre, budem rada. Tak budem čakať🤗. A dúfam, že to naozaj bude z jedla zo škôlky. Držím palce.

malinajahoda
3. okt 2018

@olinaaaa tak ako to dopadlo? Čo papala v tej škôlke?

babatkoo
3. okt 2018

Syn mal taku istu farbu stolice vyse 3 tyzdnov. Pach ako chemikalia. Uz sme boli objednani na hospitalizaciu do nemocnine kedze mal vsetky testy co mu robila detska lekarka negativne. Nakoniec sme pozorovanim zistili ze mu to sposobovali maliny a cucoriedky. Jeho telo ich zle spracovalo. Pomohli probiotika Nekadex a bobulovite ovocie sme mu prestali davat.

olinaaaa
autor
6. okt 2018

@malinajahoda nič také nepapala. Stolica uz dobrá.. No neviem s čoho to mohlo bT