Žihľavka u detí Čo vyvoláva žihľavku u vašich detí ?

martinajurkechova
29. nov 2019

Čo vyvoláva žihľavku u vašich detí? Malá to doteraz nikdy nemala. Nedávala som jej nič nové jesť. Môže to spôsobiť aj Solmucol? Aviváž a práci prášok mám taký istý ako v minulosti. Dokonca aviváž používam stále senzitiv aj keď dcéra už bude mať tri roky. Vyhodilo sa jej to zatiaľ asi tri krát a vždy až večer.

kukulienka83
29. nov 2019

Môjmu už 2x robili testy na všetko možné a na nič neprišli...

martinajurkechova
autor
29. nov 2019

@kukulienka83 a má to každý deň, alebo len niekedy?

kukulienka83
29. nov 2019

On to ma tak týždeň v kuse ale strašné, mapy po celom tele... Preto bol aj raz hospitalizovaný ale našťastie len fľaky a neopuchal zvnútra

martinajurkechova
autor
29. nov 2019

@kukulienka83 to mi je ľúto, musí to byť hrozné keď ani nezistili čo mu to spúšťa. Moja malá to zatiaľ nemala také hrozné, len ma to vyľakalo a snažím sa prísť na to z čoho to má. Dnes som jej vysadila ten Solmucol, lebo je to v pribalovom letáku uvedené ako nežiaduci účinok.

maca2014
29. nov 2019

@martinajurkechova Aj moja 5ročna to má prvy krat tento tyzden, začalo to nádchou, kašľom a zápalom očných spojoviek, 3dni mala vysyp par krat do dna, po fenistile zmizne, teraz uz len vecer. Vobec netuším ci z liekov alebo je to vírusové, lekárka kázala sledovat po akom jedle sa urobí vysyp ale po niekolkodnovej diéte si nemyslím ze je to jedla

kukulienka83
29. nov 2019

Áno, môže to byť, aj my sme sprvoti mysleli ze sirup od kašľa... Potom nám povedali na Kramároch v ba, keď nič nezistili, že to môže byť reakcia organizmu keď je oslabený a ide na neho choroba. Vraj z toho vyrastie. Našťastie to nemá často raz dvakrát do roka a chorý býval aj každý mesiac počas škôlky, tak neviem

martinajurkechova
autor
29. nov 2019

@maca2014 ďakujem za odpoveď. Aj my sme boli teraz všetci v rodine chorí a veru malá mala aj očká zapálené. Jej to tiež zmizne keď jej to natriem fenistilom. Tiež si myslím, že to nie je z jedla. Takže je to lepšie ako na začiatku? Uf dúfam, že to prejde, lebo sa mi nechce absolvovať kolotoč vyšetrení a aj tak na nič neprídu.

kukulienka83
29. nov 2019

@martinajurkechova keď to nemá vo veľkom, že by ťa to vylakalo a zvládate to doma zrazit fenistilom... Len si to sleduj, možno ozaj ten solmukol

maca2014
29. nov 2019

@martinajurkechova je to teraz lepšie, zozačiatku som bola na nervy, myslela som si ze je to z framykoinu lebo na očiach mala tiez vysyp, teraz uz len cakam kedy to prejde, zatial je to tyzden,, Skore uzdravenie prajem

martinajurkechova
autor
29. nov 2019

@maca2014 ďakujem pekne a podobne veľa zdravia

martinajurkechova
autor
29. nov 2019

@kukulienka83 ďakujem pekne

dejka77
29. nov 2019

Alergia na bkm bola pricinou, ale nastastie to trvalo len vyse roka. Pokojne to moze byt solmucol.