Zlá zrážanlivosť krvi

moly09
25. apr 2022

Ahojte chcem sa spýtať môj synček 7 mesciacov ... ideme na operáciu a brali mu samozrejme krv ale zistili mu zlú zrážanlivosť krvi ... neviete s čoho to môže byť ja ani partner to nemá. Lekárka nehovorila nič len mu dala kvapky kanavit... stretli ste sa s tým niektorá ..ďakujem

mmoonna
25. apr 2022

My sme mali problém, keď išiel môj syn na operáciu. MUDr. nám hovorila, že to môže byť z toho, že bol krátko predtým chorý. Opakovaný odber bol potom už v poriadku. Tak neviem, či je to aj váš prípad, alebo máte niečo iné

majamat
25. apr 2022

@moly09 mpja dcera mala ist na odber vzorky z creva a tyzden predtym spadla. mala malu ranku a dlho jej presakovala krv z tej ranky. volali sme pedine a boli na odbere krvi. vysli zle vysledky, tak sme sli na hematologiu. tam bolo vsetko ok, bolo nam vysvetlene, ze odber krvi na zrazanlivost ma urcite pravidla, ruka nesmie by dlho zaskrtena, dokonca je idealne, ked nei je zaskrtena vobec, nesmie sa pridlo prevazat do vzdialeneho labaku. vsetko toto moze vysledky skreslovat.

majamat
25. apr 2022

a to krvacanie zrejme bolo sposobene tym, ze ranka sice nebola vleka, co sa ploch ytyka,a le asi bola hlbsia. dcera jak padla, zrejme na nejaky malinky ostry kamienok, tak ho mala v cele vytlaceny.

moly09
autor
25. apr 2022

@mmoonna ahoj no mal zvýšenú teplotu idú mu zúbky

mmoonna
25. apr 2022

@moly09 treba sa na to spýtať MUDr., ja sa v tom moc nevyznám, len sme mali takúto skúsenosť. Držím prsty