Zlomenina ramennej kosti dolnej časti

luckaleo1988
23. aug 2020

Ahojte.je tu nejaká mamička, ktorej dieťatko si zlomilo ruku. Konkrétne ramena kosť dolného konca pri lakti? Mam otázku pretože s Dr sa nevyznám. Keď si zlomil syn ruku. Na rtg povedali ze je to bez posunu zasadrovali mu. Odvtedy prešlo dva týždne boli sme dvakrát na rtg a povedali ze zatiaľ bez posunu. Ale ze keď sa posunie bude musieť na operáciu. Dnes mi zas povedali ze takáto zlomenina sa operuje na 99%ale zajtra povedia viac na ďalšom rtg. No malehjo ruka neboli je bez posunu jedna Dr povie ze nemusí druhý že asi áno. Tak vlastne by som rada vedela ci je tu aj niekto koho ne operovali po takejto zlomenine ďakujem

veronikaszabova
23. aug 2020

@luckaleo1988 neviem ktoru kost konkretne myslis, nas syn mal zlomeninu pri lokti - zo zadnej strany. Neoperovali ho.
1 tyzden dlaha
6 tyzdnov sandra
9 tyzdnov rehabilitacie

luckaleo1988
autor
23. aug 2020

@veronikaszabova ano aj môj tam. Pokiaľ viem. Strašne ma jeden lekár ukludni druhý vydesi.momentane ma 2 tyzdne sadru nič ho neboli nestazuje sa. Mal rtg zatiaľ bez posunu

nadej82
23. aug 2020

Aj moj syn mal iba sadru,na kazdej kontrole robili rtg ci sa neposunulo,lebo zeby ho operovali..ale chvalabohu mal sadru asi 5 tyzdnov a vsetko ok..dokonca aj odlahcenu mu dali asi az po 3 tyzdnoch ze aby mu s tym nehybali

luckaleo1988
autor
25. aug 2020

@nadej82 včera sme boli na kontrole tiež rtg a povedali ze všetko ôk bez operácie ch alabohu, a ze 3 septembra mu budú dávať dolu takže len 3 týždne ju celkovo bude mať čo som prekvapená milo

nadej82
25. aug 2020

@luckaleo1988 ak sa mu to dobre zrasta,tak nie je dovod aby ju mal dlhsie..aj tak ju budete musiet postupne rozcvicit,co u mojho bol kus problem lebo sa bal

luckaleo1988
autor
26. aug 2020

@nadej82 uvidíme jak u môjho povedali ze rehabky netreba u tak malého dieťaťa. Leo celkom dobre znáša celý proces všade chodí bezomna ja ho len čakám. Neplakal komunikoval s Dr. Sam tká uvidíme ako s rozcvicovanim