Žltá pokožka u 10 mesačnej. Z čoho môže byť?

kacenka6
6. apr 2008

Mile maminky, prosim Vas o radu. Moja dcerka ma 10 mesiacov a uz dlho na nej pozorujem zlty nadych pokozky. Doktorka povedala, ze papame vela mrkvy. Mrkvu som vysadila uplne pred dvoma mesiacmi a efekt je rovnaky. Mate s tym nejake skusenosti? Dost ma to trapi.

zdenka2053
2. okt 2017

Ahojte mamicky.my mame ten.isty problem.dnes.sme.boli.na poradni moja malinka ma.11mesiacov.a.ma.zltkasty.nadych.tak.sme.uz.odchadzali.s.porodnice doktorka.nam.vravela.ze na oranzovy nadych ze papame.vela.mrkvy.no.davam jej hamanek a vela.mrkvy neje bojim.sa aby.nemala.zltacku.alebo.nieco.horsie.doktorka.nam.ma.zobrat.krv ale.az.kunkoncu tyzdna.a.dovtedy sa zblaznim

juriva
2. okt 2017

Ty brdo aj ja som si to vsimla...okolo ociek pri lickach...nostek
A jasme ze papa vsetku zeleninu..
Ale co jej msm dat jest?

marlenka222
2. okt 2017

@zdenka2053 a to ste boli na 1.poradni od narodenia? No ak ma 11mesiacov,minimalne 5kontrol mala uz za sebou a to lekarka nevidela nikdy az teraz? Cudne. No podla mna ak by mala zltacku, z porodnice by vas tazko pustili bez "liecby". Po prichode by si to lekarka snad mala vsimnut ved 11mesiacov so zltackou-to uz znaci riadne poskodenia obliciek okrem ineho. Nepozerajte na pokozku,pozrite malej ocicka-bielka. Ak ma zltacku,bielka nebudu cisto pekne biele.