Žltá stolica u 13 mesačného chlapčeka

lusche
3. feb 2014

Prosim vas o radu žienky. Mam 13- mes. synceka a uz asi 2 tyzdne ma zltu stolicu, nezapacha nijak vyrazne, napriek tomu ze papa i zeleninu, ovocie, mäso,... zda sa mi to uz dlho,vetry ma, brusko ho neboli, podrazdeny a placlivy je, lebo mu idu asi 4 zubky naraz . Neviem ci mate niektora s tym skusenosti, ak ano napiste nejake rady neviem ci mam ist za jeho lekarkou. :( Problemy u nas zacali uz skor- este sme boli na Nutrilone 3 zrazu to prislo a hnackoval i cez dva tyzdne-postupne sa to zhorsovalo, vyter z konecnika bol OK ,Dr. kazala bezmliecnu stravu +probiotika -hned sa to upravilo akonahle sme zacali s mliekom+jogurty atd. riedke stolice sa vratili. Hovorila ze to bude asi intolerancia laktozy, potom sme este tyzden boli na bezmliec.strave a potom som si povedala ze skusime kravske klasicke mlieko z obchodu,vyse mesiaca bolo OK a teraz toto: zlte stolice, raz denne hnackovita,neviem co mam robit. ☹ Poradte.

mirkale
20. feb 2015

Môj malý 14 mesačný má od utorka riedku žltú stolicu, aj 3x za deň. Myslela som, že zo zubov, ale teraz som čítala na nete, že to môže byť aj celiakia ☹ ja idem radšej V pondelok k lekárke, ak sa to cez víkend nezmení ☹

kahanikova
30. dec 2019

@lusche netreba sa báť, žltá je z mlieka, teda aspon u môjho syna 🤭 tak kľudne skús 1-2dni dať málo alebo žiadne mlieko a mala by sa farba zmeniť 🙂

lusche
autor
31. dec 2019

@kahanikova dakujem len malý už má 7r. 😉

kahanikova
31. dec 2019

@lusche môj 2 a je úplne všetko