• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žltá ťahavá stolica. Čo jej môže byť?

ahojte baby. Moja mala ma v poslednom case taky divnu stolicu. Kojim ju, nic ine jej nedavam. A stolicu ma tak 3krat denne. Je zlta, a ma v sebe take akoby hrudky malicke a tak sa taha, akoby v nej boli nejake hlieny. Nestretli ste sa s takym niecim? :cry:
5. mar 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funi je to normalne kojene deti maju vselijaku stolicu..moja hajka mala tiez taku zltu obcas vodovu inokedy hustejsiu a ked v nej mala doslova take husky tahaveho hlienu tak bola trosku xora zo zubkov a mala zadny soplik a ten jej stekal do zaludka..
neviem presne ci myslis tieto hlieny, ale mozno ze ma tvoja mala soplik alebo je zachuchmana.
ale urcite je to ok..a moze v nej mat aj take kusky biele/zrazene mliecko/
5. mar 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme to mali.Preslo to samo :wink:
5. mar 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,vidím že nás tie temy spájajú :grinning: - môže to byť z nádchy a hlienov , aj my máme a ešte aj smrdí :grinning:
5. mar 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je normálne :wink:
5. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj dakujem vam, ste zlate, mate pravdu, je trocha nahcladena. Joj to som rada. Mam pocit ze ju stale pozorujem uz mi z toho preskakuje, co vsetko si vsimam na nej, musim sa krotit trosku. Este raz vdaka
6. mar 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funi,šak ja v noci ani nespala -mne už preskakuje na 100pro !
6. mar 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junovka ahoj, vidím, že toto je už stará téma, no aj my máme podobný problém avšak moja dcérka už papá aj mrkvičku raz za deň a na večer už dostáva zahustené mliečko. Chcem sa preto opýtať či vy ste prikrmovali alebo ešte ste papali len mliečko? Naša to má už druhý deň a ja neviem či volať doktora alebo nie..... A stolicu má po každom papaní...... Čo mám robiť?
26. máj 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verkom a cim zahustujes mlieko???? :confused: My sme do 5 .mesiaca jedli vylucne len mlieko , a az od 5.mesiaca som zacala s prvymi prikrmami.
26. máj 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verkom ...a este, pokial je problem so stolicou, tak moze to suvisiet aj so skorym zavadzanim tuhych prikrmov, alebo zahustovanim mlieka, len este netusim, cim ho zahustujes.
26. máj 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junovka zahusťujem ryžovými vločkami......
27. máj 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok