Žlté fliačky

marektazky
15. feb 2019

Nemáte zienky prosím vás skúsenosti so žltými flakmy na ciapockach,ktoré sa viac menej objavia ráno,mierne zapachaju,hebame nám radila menej kupat a vysusat fenom za uskami,už sme skúšali aj framykoin,bez výsledku...myslel som,že to pramení aj z temeniciek,teda z chrast na hlavkach,máme dvojičky a je to rovnaké u oboch,nepomaha ani vycesavanie,skôr ako pojdeme k lekárovi chcel som sa popytat,či máte niekto s tým skúsenosti...pekný den a ďakujem

ink
15. feb 2019

Ahoj, prepáč, kde sú tie žlté fliačky? Na čiapočkách? To ti opravil autocorect? Nerozumiem. Prípadne daj foto

marektazky
autor
15. feb 2019

@ink ahoj,sú všade,kde chlapci ležia,rostiahlo sa to jednému aj na oblasť plienkoveho spoja,pri pupku,červené miesta aj pri zahyboch kože,ako pod bradou,zatylok,či slabiny,boli sme nakoniec v špitáli,údajne ekzem,pri tom strese mi vypadol názov,nie je to bakteriálne,čiže pôvod neznámy...chlapi rastú,jedia,priberaju len ten výzor je mrzuty...

ink
16. feb 2019

@marektazky uff. To mi je ľúto.. Zrejme atopivky ekzem. Tak ste úplne na začiatku, musíte zmeniť prášok, drogéria a hlavne stravu. Ak budeš tápať, mame na Koníku novú poradňu ohľadom potravinových alergií. Kamoskinej malej sa napríklad zhoršovať ekzém, keď kamoška jedla ryžu a dojcila.