Žlté nechty na nohách

ketttrin
16. dec 2013

Ahojte, už dávnejšie som spozorovala malému na nohách zlté zafarbenie nechta. Mám to riešiť alebo počkať? Nestretli ste sa s tým niekto? Ďakujem za rady a odpovede 🙂

charluc
17. dec 2013

Ahoj 🙂 moze ist o plesen ,ale aj malo vitaminou !!necakaj ,ale zajdi z detskemu a ukaz on ta posle na kozne ,alebo poradi co a ako,len neodkladaj,lebo ak by to bola plese tak sa to bude sirit dalej

estrapo
18. dec 2013

ahoj. ries to. zrejme je to mykoza. i ked u takych malych deti je to dost nepravdepodobne, to ti zrejme povie lekar. u mojich, ked to zacalo mali rok. teraz maju dva a pol a stale bojujeme. takze moje skusenosti: micetal nezabral ani po troch mesiacoch. nasadila som canesten, ten do dvoch tyzdnoch urobil dost vela roboty ale dalej sa to uz nezlepsovalo. po dalsich x mesiacoch nam predpisala kozna polinail. ten sa moze brat tak tyzden co nam nikdy nestacilo. takze som presla na liecbu prirodnu. a sice olej z cajovnika australskeho natieranie rano vecer. do caju rano davam 2 kv citrovitalu. a behom dna 2 kv pripravoku zo shitake ( zdravysvet.sk). zatial to berieme kratko tak neviem povedat ako to bude. ( znamej to pomohlo, teda jej malemu mal tiez cca rok ked to dostal, vyliecil sa do mesiaca ) dalej treba nechty strihat a pilnikovat. topanky striekat ajatinom. ponozky prat pri vysokych teplotach. ak to ma aj niekto v rodine tak dobre je ak nebeha po byte bosy a tiez sa prelieci. prajem vela uspechov nech sa z toho dostane cim skor.