Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Žlté tvarohové zvratky u bábätka

lucy1311
7. apr 2013
Ahojte, mam 4 mes synceka a pred chvilou vygrckol taky dost husty tvaroh so zltou primesou co to moze byt? Velmi sa bojim, je plne kojeny. Dakujem za pomoc. Inak je spokojny, vysmiaty bez soplikov a pod.
marissenka
7. apr 2013
mne mala take vykrcla,par dni dozadu,ale cisto zlte-asi zlc...inak teraz su crevne virozy..daj mu probiotika na par dni preventivne 😉
aduskatt
7. apr 2013
ked sa bojis, tak bez lekarovi........
tinki
7. apr 2013
@lucy1311 sleduj ho, hlavne sa neboj, uvidíš, či sa to bude opakovať. je to podľa mňa len natrávené mlieko a ho naplo, tak vyvrackal. Ak sa to bude opakovať, potom treba ísť k lekárovi. Môže to byť predzvesť ochorenia. Skontroluj, či nemá v noci teplotu.
Môže byť, že mu začínajú jemne soplíky, ale zatiaľ len vzadu zatekajú a to ho môže napínať, alebo či nerobil nejaké prudké pohyby napríklad na brušku, tesne po zjedení..aj tak môže zvrackať..
lucy1311
autor
7. apr 2013
@tinki
@marissenka isla som ho kupat a asi som mu trosku brusko stlacila ked som ho dvihla. Ten tvaroh bol taky husty a celkom to vyzeralo ako zlc take tnavozlte v tom. Maly je inak spokojny
xlucia
7. apr 2013
@lucy1311 vygracal ti natravene mlieko. pokial to bolo len raz a trochu je to uplne v pohode. problem je keby vracal prudom
lucy1311
autor
7. apr 2013
@xlucia a natravene mlieko moze mat sytozltu primes? Doteraz to nikdy nemal
svatava74
7. apr 2013
@lucy1311 primes zaludocnych stiav v zvratkoch ma silno zltu farbu a k tomu natravene mliecko....
lucy1311
autor
7. apr 2013
@svatava74 tak nemam volat dr pokial sa to nebude opakovat? Nechcem zbytocne panikarit aj vam sa to uz stalo?
svatava74
8. apr 2013
@lucy1311 ako matka by som radsej v pripade opakovania kontaktovala MUDr.......a hlavne ak to bude casto a v kratkych intervaloch a prudom....ak sa to stalo raz, pockala by som...a hlavne ak ma stolicu normalnu a nie su ine priznaky...v pripade opakovnia radsej nech ho pediatricka prezrie....
Ja sa vzdy smejem...radsej nech som za hystericku mamicku,ako nieco zanedbat 🙂
lucy1311
autor
8. apr 2013
@svatava74 a nech som za hysterku radsej som cinkla dr tiez hovorila ze ked to bol tvaroh tak tam mohla byt primes stiac tak som spokoj ejsia 🙂 dik baby
svatava74
8. apr 2013
no vidis..super....drzte sa... 🙂
kikina84
8. apr 2013
ja som mala v tychto situaciach mobil po ruke a s kazdou kravinou som volala obvodnej..uz som jej asi aj liezla nanervy,,ale no a co je to jej robota,je za to platena..radsej jej cinkni..ako by si mala neskor lutovat.. 😎

Tu začni písať odpoveď...

Odošli