Znamienko u dcéry

28. feb 2022

Ahojte maminky, potrebujem radu. Staršia dcéra ma na chrbte znamienko, v ktorom sa jej spravila tmavohnedá malá bodka. Myslela som, že si do neho zaškrabla a že to je chrasta. No stále ho má také isté. Neviem či to môže byť pigment, alebo sa nám znamienko mení. Boli sme aj u kožnej, odporučila vybratie, aj máme už termín, len až o dva mesiace.
Stretli ste sa s niečím takým? Bojím sa, aby to nebolo niečo zlé.

autor
28. feb 2022
pribinak
28. feb 2022

Ak meni znamienko farbu, tak určite vybrať. Neviem v akom meste žijete, ale možno by som hľadala aj inde ak máte termin u vás až za 2 mes.

ivanka12311
28. feb 2022

Symetrický útvar znamienka zatiaľ je neškodné, odporúčam vybrať 🤍

ivanka12311
28. feb 2022

Mne sa za mlada materské na bruchu strhlo,o gombík z košele úplne celé.Riesila som vybratie 😇

renka30
28. feb 2022

Dcere tiez z tohto dovodu kozna odporucila vybrat znamienka, ma dve vedla seba a obe sa zacali menit, uz mala aj termin len dostala kovid tak na chirurgii nam odporucili mesiac pockat.

asia83
1. mar 2022

Môže to byť iba pigmentová škvrna. Keď doktor odporúča vybratie, urobí to proste pre istotu, lebo čo ak by to bolo alebo mohlo byť niečo viac.

autor
1. mar 2022

@renka30 ako dlho ste čakali na termín od návštevy kožnej? Mame termín o dva mesiace. A v momentálnej situácii nám termín skorej nedajú kvôli kovidu.

renka30
2. mar 2022

Termin na chirurgiu nam dali za dva tyzdne. Ale papier od koznej mam uz od novembra, vzdy nam do toho nieco voslo, takze ideme az teraz.

autor
3. mar 2022

@ivanka12311 ach to dúfam, lebo pri predstave, že musíme ešte dva mesiace čakať, aby nam ho vybrali…. Dúfam, že nebude nijako zle to znamienko. Myslite, že sa môže spraviť taký fľak v znamienku a je neškodne ?

ivanka12311
3. mar 2022

Áno je to možné podchytili ste to nevyzerá že by bolo hneď len zlé 🌺pre dcerkinu bezpečnosť a váš pokoj skúste súkromu (odkiaľ ste?)kliniku pekne to vyberú a máte pokoj..zvyčajne ten tmavý fľak má tendenciu zväčšovať sa, vie rozdeliť úplne to znamienko na polovice.

autor
3. mar 2022

@ivanka12311 z Levíc sme a termín sme dostali v B. Bystrici. Zatiaľ sa to znamienko nemení, len je tam ten fľak.