Zodac na alergiu

monetmonet
3. feb 2018

Je možné,že keď zabere Zodac sir dieťaťu ma alergiu?Mal iba teploty a nič iné....

myska9992
3. feb 2018

Teplota nie je prejav alergie, tak načo Zodac? Na horúčku nad 38stC sa dávajú lieky a to antipyretika.

gretocka
3. feb 2018

tak ako pise myska9992 - na teplotu patri Paralen alebo Nurofen nie Zodac.... teplotou sa alergia bezne neprejavuje - hlavne nie iba teplotou.... a so Zodacom opatrne - pre deti do sest rokov je absolutne nevhodny

eribel
3. feb 2018

Aj nas 16mesacny syncek mal "iba" teploty a skoncil s ATB, lebo CRP bolo 72.....este som nepocula ze sa alergia prejavi teplotou a to uz vobec nie, ze na tellotu dam Zodac.....

monetmonet
autor
4. feb 2018

Zodac sir je od 2r.Pocula nejake zadne sopliky...Ale v podstate ma zaujimalo ci sa moze alergia prejavit aj s teplotou.Dakujem pekne za odpovede😊

gretocka
4. feb 2018

@monetmonet aha, tak ze existuje aj sirup som nevedela, poznam len tabletky a tam je ze od 6 rokov....
Co sa tyka teploty pri alergii, tak raz som horucku so zimnicou mala ,ale ta nastupila az po totalnom opuchnuti a vyhadzani tela a trvala 15 minut, kym ma prehnalo na zachode, potom akoby utal, vsetky priznaky sa zacali lepsit. v tom case ale uz bola pred nasim domom zachranka, ktoru sme volali, ale samotna teplota s alergiou podla mna nemoze suvisiet vobec

monetmonet
autor
4. feb 2018

@gretocka dakujem😊