Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tinulinda
14. okt 2019

Tiež ideme na túto operáciu, takže som si tieto informácie zisťovala, dokonca u nás v škôlke dve deti boli v priebehu roka a keby nevidím, tak neuverím.... deti už v deň operácie sú fit, zvládali to veľmi dobre a rekonvalescencia bola v priebehu par dni a do týždňa boli v škôlke....

ariela25
autor
14. okt 2019

@tinulinda Ďakujem to ma potešilo ideme budúcu sobotu a potom sú jesenné prázdniny tak máme týždeň na zotavenie 🙂

rdi
14. okt 2019

@ariela25 deti velmi dobre znasaju taketo zakroky, takze hned su fit, ale samozrejme nic nepodcenit, ziadne skakanie ani zataz...

tomika
14. okt 2019

Moja mala 4 roky keď jej operovali pruh. Po operacii vyzerala hrozne, na druhý den nás pustili domov. Musela som ju skrotiť lebo behala na dvore chcela dvíhať krabice hračkami. Som sa čudovala ze jej nic nie je. Bola uplne v pohode. Do škôlky išla po 2 týždňoch.

ivka_vasso
15. okt 2019

Moja dcerka bola na slabinovy pruh operovana ako 9 mesacna, dost som sa obavala ako to bude znasat nakolko je velmi ziva a neposedna... Ale 2 dni po zakroku bola fit. Otacala sa, lozila, nic ju nebolelo. No ako donutim take dieta len lezat alebo sediet?? Mala som obavy o stehy, ale lekar ma ubezpecil ze stehy su ine u deti ako u dospelych a je velmi mala pravdepodobnost ze by sa mohli natrhnut... A deti taketo zakroky znasaju dobre 😉

lula313
15. okt 2019

Dceru operovali ako 4,5 mesačnú, mala v prietrži pricviknuty vaječník, ktorý jej zachranili. Spravili jej vnútorný steh v zahybceku, takze jazvu vôbec nie je vidiet. Mali sme poučenie tuším 2 týždne nekupat sa. Ono je to naozaj jednoduchá operácia, za tyzden už bude fit, môže ist do školy, ale treba ju tie dva týždne držať na klude, ospravedlniť z telesnej..
@ariela25

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre