Zrezanie krčných mandlí a výber nosnej mandle

vanessm
14. jan 2012

Maminy nerobili Vášmu dieťaťu zrezanie krčných mandlí? Nie je to výber celých mandlí, ale len zrezanie. Zaujímalo by ma či mali vaše deti bolesti, ako to znášali. Sme objednaní na výber nosnej mandle + zrezanie krčných a tých krčných sa obávam, či bude mať veľké bolesti.

tinki
24. júl 2012

@maslenka47 Ale dnes sa to robí u malých detí zväčša v celkovej narkóze a to si deti nepamätajú..Viem, že kedysi sa to robilo ambulantne.

drahusa1
24. júl 2012

no teraz uspavaju malemu budu nosne a krcne zrezavat strasne sa bojim mame ho po14r tak je taky benjaminek🙂 no zaplatili sme si na izbe je telka dvd sprcha no vsetko po ruke

bambulka026
25. júl 2012

@kucminka a ma este aj ten biely povlak na mandliach a jazyku?
Ako mu to zmizlo i zapach sa vytratil...

@drahusa1 neboj, aj Martinko mal cca tolko ked mu vyberali nosnu mandlu 1krat.
Bude v pohode a tie oblbovaky zaberaju do par minut, ani nebude vediet co s nim robia.
Akurat po narkoze ti moze vracat a byt uplakany, Matko bol strasne smadny ked sa zobudil a preto plakal.
4 hodiny po zakroku by este nemal pit aby nevracal, no ja som mu tajne po trosinke davala...nemala som to srdce ked som vedel ze skoro 10hodin nepil.

drahusa1
28. júl 2012

prosim vas ma este niekto skusenosti na hranicne vysledky zrazanlivosti krvy

nataklaudia123
11. okt 2016

@vanessm
@tinki chcela by som sa spitat vybrali jej cele krčne alebo z rezali mojej chcu z rezat a neviem sa rozhodnut ci mam jej dat cele alebo z rezat

nataklaudia123
11. okt 2016

@katkafree chcem sa spitat je to lepšie skratit mandle krčne lebo aj nam maju skracovat lebo ma velke a chrape vecer a niekedy zanechava dych chcela by som sa spitata ket su s kratene oni už nenarastu

nataklaudia123
11. okt 2016

@tinki dali ste jej krčne mandle cele vybrat alebo z kratit