Zvláštne zvuky po jedle

nat1710
7. aug 2016

Ahojte.Moj syncek ma mesiac.kojim ho plus dokrmujem nutrilonom.
Po jedeni robi niekedy,hlavne v noci zvlastne zvuky.Podobaju sa tlaceniu..ale netlaci..tak ma napadlo ci nie je az moc plny.preto mu idem znizit davky ale nemam pocit ze by nastala zmena.tak isto mi obcas kasle doktorka povedala ze to moze byt aj reflux .a tento problem zo zvukom ,povedala aby som davala eapumisan..v postielke je refluxny vankus a snazim sa ho mat dlho na odrgnutie aby mu mliecko sadlo .zvlastne ze cez den sa to stane minimalne a v noci pravidelne.pomrnci si .obcas ho musim zdvyhnut,obcas hned zaspi..tak mi je zahadne co ho chudaka trapi.ci to nemoze byt aj zaha.dakujem za rady ci typ

maminkaat
7. aug 2016

Ahoj kludne to moze byt aj od nutrilonu on je tazky pre jeho zaludok a kym ho zaludok zacne travit to trva skus nieaku druhu znacku aptamil napr.Ja ho tiez davam od konca 2 mesiaca mali ma pol roka a nic mu nechyba nebudi sa prespi celu noc od kedy ho pije a to este aj kojim ☺

lauricka
7. aug 2016

@nat1710 skuste pomocou laktacnej prejst na vylucne dojcenie. Postupne sa vam to urcite podari. Reflux je mozny, a preto je fajn, ze synceka sa snazite vertikalizovat viac a vypodlozit. Mozete ho nosit v satke, moze vam to obom pomoct. Pri babatkach sa veci stale menia, teraz mate toto, o par tyzdnov zas ine, treba hlavne babatko sledovat a snazit sa mu ulavovat. Pokial je inak OK.

seahorse27
7. aug 2016

Moji to robili obidvaja prvé 2 mesiace a boli výlučne kojení. Tiež by som to tipla na mierny reflux. Moji aj dosť grckali, ale priberali velmi dobre, tak sme to nijako neriešili. Odoznelo to samé...