Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zvýšená teplota do 37,2 u bábätka

lalilala
27. dec 2012

Dobry deň chcem sa opýtať či máte skúsenosti so zvysenymi teplotami tak do37,2 u detiiciek tak do 6-7 mesiacov

luky1313
27. dec 2012

ahoj, nebudu to zubky

lalilala
autor
27. dec 2012

@luky1313 myslela som že áno ale mame to tak na striedačku už od 2 mesiacov a to by bolo skoro na zubky

mummy01
27. dec 2012

@lalilala ak ma 37,2 v zadocku tak je to normalna teplota.

lalilala
autor
27. dec 2012

Nie v zadocku normálne na hlavičke aj cítiť že je teplejsi

mummy01
27. dec 2012

@lalilala a merias tu teplotu kde, na hlavicke? akym teplomerom? napis viac 😉

lalilala
autor
27. dec 2012

Meriam digitálnym celovym namierim na celicko a on odmeria ale kontrolujem to stále aj na sebe či to náhodou teplomer nemeria všeliako a ja mám ok len maly má zvýšenú

mummy01
27. dec 2012

@lalilala tak najspolahlivejsie je merat v zadocku a odratat 0.5,ja som mala vela teplomerov a zo skusenosti viem ze celove presne nemeraju.Ale aj tak do 37.5 je teplota normalna,najskor je velmi naobliekany a ak nema ine problemy ako kasel,soplik ci nepokoj tak by to malo byt OK.

lalilala
autor
27. dec 2012

Kontrolujem mu teplotu aj preto lebo už 2 x sme mali mocove cesty čiže to sledujem 😒
@mummy01

luky1313
27. dec 2012

a doktorka čo vravela, moja vravi že 37,2 nie je teplotka

zebra41
27. dec 2012

@lalilala nie je mu proste teplo? pretoze to nie je teplota a tiez by som nebrala digitalny teplomer ako 100%

lalilala
autor
27. dec 2012

Ale stále je doma rovnako oblečeny len tenucke balené dupacky a teploty raz mame potom zasa pár dni nemáme 😒

lalilala
autor
27. dec 2012

@luky1313 áno ja viem mám to sledovať kvôli mocovym cestam lebo aj vtedy sú take teploty na bábätku nemusí byt nič vidieť aké má zvýšené teploty

mummy01
27. dec 2012

@lalilala ak mate zdravotny problem tak by mala posudit lekarka ci je to OK.Ale ak by mal nejaku infekciu v tele tak by teplota stupala a neostavala by stale na 37.2.....takze podla mna je to normalne.

sorciera24
27. dec 2012

@lalilala ano, mam...zial negativne.....zacalo to ockvoanim.....v 5.mes. bol ockovany a odvtedy mal teplotu 37,2-3 kazdy vecer...rok a pol prosim pekne!!! (az kym som sa nevykaslala na lekarov, kt. nic nezistili) a nevzala vsetko do svojich ruk a maleho nedetoxikovala od tazkych latok a kovov.....pomohlo (len skoda, ze mi to trvalo tak dlho, kym mi to doplo..)

lalilala
autor
27. dec 2012

@sorciera24 moj mal zvysene uz pred ockovanim a aj cez den nie len vecer ;/ ale ockovali sme sa pred 9 dnami tak rozmyslam ci to teraz nie je reakcia ze telo vytvara protilatky ;/

sorciera24
27. dec 2012

@lalilala to netusim....mojmu to zacalo az po ockovani (pred tym to nemal...takze viem, ze to bolo toho....)....takze neviem, patraj po pricine.....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli