Zvýšená teplota u skoro 5 ročnej dcérky

jama16
14. apr 2015

Ahojte.
Dcera ma vzdy vecer zvysenu teplotu.Boli sme sice aj u doktora ale tan sa ktomu bohvie ako nevyjadril.Akurat mala trosku cerveny krk,ze jej mam dat nieco na cmulanie.Sopel ma taky nijaky akurat rano vykasliava co sa jej z noci nahromadi hlien.Je aj alergicka ci to moze byt aj alergia.Ale tie teploty neviem mate stym niektora skusenost?
Dakujem.

trgypadl
14. apr 2015

@jama16 kolko ma teplotu?

jama16
autor
14. apr 2015

@trgypadl do tych 37.5

trgypadl
14. apr 2015

@jama16 kolko ma dcerka rokov a kde meriate teplotu?

jama16
autor
14. apr 2015

@trgypadl bude mat 5 rokov a meriam pod pazuchou.

trgypadl
14. apr 2015

@jama16 a od kedy mava tie zvysene teploty pod pazuchou??a este akym teplomeerom meriate?

jama16
autor
14. apr 2015

@trgypadl vcera predvcerom, minuly tyzden streda stvrtok.meriam digitalnym

trgypadl
14. apr 2015

@jama16 ja sa zo svojej skusenosti na digitakny teplomer nespolieham,najlepsi je klasina ortutovy...pisala si,ze ma zapalene hrdlo,cize ak prebieha v tele nejake viroza tak teplota na vecer moze mierne vystupit,....avsak su deti,kt.maju stale miene zvysenu teplotu..ak sa dieta citi fajn,pije,papa,tak by som to vobec neriesila

kbeata
14. apr 2015

@jama16 poziadaj aspon o odber mocu,alebo v lekarni ci nedostat tie pasiky na zistenie stavu mocu

jama16
autor
14. apr 2015

Praveze jej ani nejak nechuti jest.normalne jedlo musim do nej dostat nasilu inak nezie nic a to si rada popapala.s ortutovym teplomerom som aj ja najradsej merala,lenze sa nam rozbyl a uz ho nevyrabaju tak mame digi.

trgypadl
14. apr 2015

@jama16 vsak to,ze ortutovy je super,ale to je uz rarita teraz....ja si ten svoj strazim ako oko v hlave,ak sa malinka nebude zlepsovat co sa tyka stavu,tak apeluj na to,aby jej zobrali aspon zakladne odbery

jama16
autor
14. apr 2015

@trgypadl zajtra sa tam chystam nanovo a som zvedava ci jej spravi aspom crp.nekedy jak ten doktor vysetruje sa mi vobec nelubi,ziadne poridne vysetrenie 😖

trgypadl
14. apr 2015

@jama16 drzim palce nech ste cim skor fit