Čím prikrývate 9-mesačné dieťa?

4. aug 2023

Poradte
Mam dietatko 9mes a nechce byt nicim prikryte, v noci v postielke lieta hore dole a akonahle aj ked fakt ze tvrdo spi dietatko prikryjemza 2min sa odkope a tak stale dookola
Nie spaci vak nie je riesenie kedze si rado vklada nozky medzi drevene tycky postielky ked spi
Strasne mi je luto ked sa idem spat prikryta az po usi a toto moje male tam lezi len v pyzamke
🤷🏻‍♀️

patka06
4. aug 2023

Moc to prežívaš, veď ho nechaj spinkať ako mu vyhovuje bez prikrývky v pyžamku.

lenkakoc444
4. aug 2023

Nedavam nic len pyzamo. Je teplo zbytocne by sa prehrieval ( moj je horkokrvny 🙂 mam tenky spaci va k obcas dam ten, ale to je malokedy

autor
4. aug 2023

@patka06
@lenkakoc444
Byvame v chladnejsej oblasti a samozrejme ide zima takze riesit hrubsie pyzamo ?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka06
4. aug 2023

Netreba zbytočne veľa, či mu je zima zistíš na zátylku /chladný/ alebo bude nespokojné, vtedy dáš hrubšie pyžamko.

autor
4. aug 2023

Mate typ na hrubsie pyzamka?

motogirl699
4. aug 2023

Naša malá od narodenia neznáša byť zakrytá, ešte ju len idem prikryť a už kope nohami vo vzduchu. Tak isto spacie vaky a zavinovačky u nás nehrozia. Takže to riešim maximálne pyžamkom podľa teploty v izbe. Vyrastala v chladnejších podmienkach, tak jej to viac vyhovuje

katesocka
4. aug 2023

Existujú spacie vaky s nožičkami.

patka06
4. aug 2023

Mali sme overaly od Japitex alebo potom lacnejšie viackusové balenie z Tesca
napr. https://www.japitex.sk/overal-baby-fox#ruzova

pribinak
4. aug 2023

Prikrývali sme len cez zimu. Zvyšok roka nie. Asi mu pyzamko stačilo. Asi sa tak cíti prijemne. Zas nie sme na Sibíri.

ivangeline
4. aug 2023

Neprikryvam.

mamusa123456789
4. aug 2023

Spacie vaky sa dajú kúpiť aj také, ze ma každú nozku zvlášť, inak moja 17 mesačná tiež sklopné so seba všetko, čím ju prikryjeme a už zvýšila level, vyzlečie si spodok pyžamá, takže sa chystám ísť nakúpiť overaly, lebo mame doma len 2

simona92101
4. aug 2023

Nozickovy spaci vak a vybavene

petamich
4. aug 2023

nas ma 2 roky a este sme ho neprikryvali takze podla teploty je pyzamo kratke, pyzamo dlhe, tenky nozickovy spaci vak, hrubsi nozickovy spaci vak (kazdu jednu deku, prikryvku odkope)

aliaray1
4. aug 2023

Ahoj, ja davam lindex pyzama, su hrubsie a na zips - drzi teplo. A ked je jej viac zima, tenke tricko s dlhym rukavom alebo v zime svetrik a ponozky.

autor
4. aug 2023

@simona92101 viete mi dat nejaky typ? Nepocula som este o tom

mima172
4. aug 2023

Moja má 3 a doteraz neznáša byt zakrytá. Keď bola menšia, tak mala spací vak s nohami a neskôr len hrubšie pyžamá. Skúste tie nozickove spacie vaky, len dobre hľadajte, niektoré sú zbytočne predražené.

autor
4. aug 2023

@mima172 viete mi dat typ?

mima172
4. aug 2023

Jasné, ja mam po malej zimný značky Mamo-tato a taky tenší (používali sme na jar a na jeseň) značky Natulino. S obomi sme boli veľmi spokojní 🙂 Prestali sme ich používať, keď mala malá 2 roky a šla z postieľky na posteľ (vo vaku sa horšie zlieza).

simona92101
4. aug 2023

Napriklad znacka Mamo tato, Jukki..je ich kopec.u nas sa to velmi osvedcilo

autor
4. aug 2023

@mima172
@simona92101 dakujem krasne zienky! 🙂