Kopanie nohami počas spánku

28. aug 2023

ahojte prosim radu. 3m dcéra každy bozi den o pol piatej ráno zacne zo spánku vykopavat nohami, samozrejme ju to po 15min zobudí a uz je hore a nervna kope takto nohami aj do siedmej, kym nevstaneme...ja uz som na prášky...prečo to robi?

kacena4
28. aug 2023

vydrzat, ma len 3m, moja to robila do 10r.

autor
28. aug 2023

@kacena4 Nejaku pricinu to musi mat

kacena4
28. aug 2023

preco by muselo? proste sa dieta viac hybe, moja spava v overali aj teraz kedze sa v noci odkopava a aby nemala holy chrbat, ja sa tiez viac hybem v noci, nemusime spat ako mrtvoly bez pohybu. moze to byt rem faza spanku kedy clovek preziva sny a ak su zive takto sa to moze prejavit...

adryanka66
28. aug 2023

neviem, ci sa da len tak hladat taka pricina, ktora by sa mohla dat aj odstranit. kludne to mozu sposobovat aj sny. mne sa muz kolko krat smeje, ako vseliako sa zo sna hybem

ivana221
28. aug 2023

Aj náš štvormesačný to robí, aj počas denných spánkov a aj v noci sa zvykne pučiť a zdvíhať nohy hore, ale najintenzívnejšie to začína tiež po piatej ráno😀

sharka174
28. aug 2023

Moje deti tak narabali s rukami nohami do nejakého 7-8 mesiaca..spali v ulitke, lebo sa stále zobudili ..k ulitke som dostala aj takú knižku a tam o tom bolo písané, že bábätkám akoby chybal "štvrtý trimester" , že ešte nemajú dovyvinutu nervovu sústavu..chce to čas, niektoré bábätká to nemajú a niektoré potrebujú byť v perinke/ulitke aj po roku 🤷