Nespavosť 8-týždňového dieťatka

yamahka
13. apr 2024

Ahojte,
Mám dceru, za chvíľu bude mať 8tyzdnov, cez deň nespí, Max mikrospánky či 30minutove spánky a večer pekne spinká tak že sa zobudí každé tri-styri hodiny na kojenie.. inak skúsila som nosiča. Nechce byť. Skúsila som kočík. Buď dáva 30minutove spánky či hodinu.. potom plač a dokola.
Neviem čo robím zle. Trápi ma to že nespí cez deň tak ako má byť. Podľa pediatričky že je všetko ok, pekne rastie a priberá.

thirstymonk
13. apr 2024

Je všetko ok... naš to iste. Pol hodiny spal, potom sa zobudil, hodinu a pol hore. Z toho trištvrte hodina pohoda a druha trištvrtehodina reval.

simsalabim
13. apr 2024

@yamahka moja starsia mala iba 30min spanky. Nebolo tej sily, co by ju prinutila spat dlhsie. Pre nu to bol normalny spanok. Proste su aj take deti. Knizku o spanku novorodenca zjavne necitali 😅 A tiez v bdelom stave zvykla revat ako pavian.

ivangeline
13. apr 2024

Áno. Sú také deti. ;D Jedno zo štyroch také bolo.

minesasubu
13. apr 2024

Náš syn tak spával cez deň od 30 -45 minút proste jeden spánový cyklus nevedel si ich spojiť , je to tak doteraz výnimočne spi dlhšie cca 1 az 1,5 bez toho aby sa zobudil
dieta ked prechádza z jedného spánkové cyklu do druhého malo by mať tie isté podmienky ako ked zaspalo a vtedy si vie spojiť cykly bez zobudenia
čiže ja som ho vždy douspala niekedy to šlo niekedy nie
nosič som vôbec nemala nechcela som ho