Prvá noc bez rodičov

15. aug 2023

V akom veku ste dali dieťa prvýkrát na noc bez vás? Naše dieťa už spalo u oboch bankách viackrát, ale vždy sme v noci prišli k nim a prespali tiež. Ale teda vždy uspavala jedna alebo druhá babka. Na obe je zvyknuté. Bude mať 1 a pol roka a chceli by sme skúsiť kompletne celú noc bez nás. Myslíte si, že to je dobrý nápad?

denden77
15. aug 2023

mala presne 1rok, sli sme na svadbu 😊

peter0123
15. aug 2023

@denden77 v pohode od 6mes u mojich rodičov

viestta
15. aug 2023

Nemal ani 4 mesiace, a odvtedy úplne bežne ostával u babky na noc, na vikend, nemal ani 3 roky keď bol s babkou na dovolenke.

beata_k
15. aug 2023

Ked mal 3 roky ( tie banky pobavili 😄😉)

thoughtfulweirdo
15. aug 2023

Staršia cca 3,5r, keď sama prejavila záujem 🙂 mladší má 2,5r a ešte bez oboch rodičov cez noc nebol. Ale dodám, že my nemáme "hlídací babičky" pod rukou.

rk123
15. aug 2023

1.5 roka.
dobry napad je to vtedy ked je to podla vas dobry napad, a myslis si ze to dieta zvladne

luccija
15. aug 2023

Veď skúste ...ak sa prebudí buď uspia znova babky, alebo prídete, keď to nie je ďaleko🙂
Moja mala 3 r a v noci sa prebudila mama?babka jej dala ruku a až ráno zistila, že spala celú noc s babkou.Kazde dieťa je ine

nikinikiniki8
15. aug 2023

Nás malý mal asi 3 mesiace keď tam spal prvykrat

petamich
15. aug 2023

1. spal sam bez nas, ked mal rok (pred tym sme trenovali, ze babka uspala, my sme sli len na veceru a tak)

teraz ma dva uz sme si trufli s muzom aj byt mimo krajinu na par noci, je na svokrovcov zvyknuti a nebol nikdy absolutne najmensi problem

kazdopadne nieco ako spravny cas neexistuje, kazdy mame ine dieta a kazdy to aj inak citime/chceme

hortenziaj
15. aug 2023

sam este nespal a ani nechce. ale pride mi to este skoro, ma 2,5 roka. ale cez den aj ostane , ked daco potrebujem vybavit.

zuzanka.zuzu
15. aug 2023

drobec vydrží, ale čo ja 😀 a hlavne či to zvládnu babky, naše padnú do postele totálne unavené 😂

katesocka
15. aug 2023

Keď mal cca 3,5 roka a sám sa rozhodol že prespí inde. Ale my nemáme babky kde by mohol spať aj skôr, inak by sme asi skúsili už aj predtým.

euka210
15. aug 2023

Ja som take este dojcila, takze fakt sam s babkou asi v 4-5r.na tyzden.
S druhou byvame, ta len ulozila deti, v noci sme prisli, od mozno 2r.sa dalo.

ivangeline
16. aug 2023

Este vobec. ;D

aknamorka22
16. aug 2023

Prvý ked mal cca 3 mesiace a druhý keď mal asi rok. Obe deti však neboli kojene a prespali celú noc. Boli u starých rodičov, ktorým plne dôverujem (viac stresujú ako ja niekedy 🤷). Podľa mňa to záleží aj od dieťaťa. Moje nemajú problém niekde ostať, neboja sa cudzích ľudí, nemajú problém zaspať. Takže nemám problém ani ja ich nechať 🙂

rebrambora
16. aug 2023

3 mesiace, opatrovatelka.