Ročné dieťa sa nikdy nezobudí s úsmevom

sumalee
8. máj 2024

Ahojte,príde vám normálne ze ročný chlapec stále pri zobudzani a ešte tak 5 min hrozne plače,mrnci, to je jedno ci denný ci nočný spánok,proste furt plače...je jedno ci spal zle ci dobre,aj keď väčšinou spi zle,od malička je to so spaním katastrofa aj cez deň je nonstop mrzuty ale toto ma fakt trápi...stále som pri ňom, k ked sa zobudí sa na neho usmievam,jemne prihovaram,beriem na ruky,idem kojit...vtedy prestane a keď dokojim tak zas len rev až kým sa nejako neukludni. Som z toho smutná neviem co robím zle...márne čakám ze sa zobudí a usmeje sa na mňa...

sense
8. máj 2024

@sumalee skúšala si sa mu aj ne prihovárať proste nechať ho ešte tak keď sa prebúdza?

danusa64
8. máj 2024

Maja ma uz 2,5roka a stale vstava s placom, vynimocne vstane bez placu, ale po chvilke aj tak zacne mrncat. U nas je to zakazdym minimalne pol hodina mrncania kym ju to prejde. Ak potrebujem odbehnut tak rovno chyti amok🙄

dominikamacakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sumalee
autor
8. máj 2024

@sense áno aj tak :( nič nezaberá, proste musím revat až po čase sa ukludni, potom je trosku veselý možno 15 min a potom už zas mrnci..
@danusa64 ach jaj tak to je dlhá doba :(..vidím ze to tak bude aj u nás...a to je úplne jasné že keď chcem ísť v prvej pol hod na wc tak rev ze potom ďalšiu pol hod upokojujem:(

ankare
8. máj 2024

@sumalee super,že ho dojčis! Mojím synom hlavne dojčenie pomahalo postupne sa prebudiť. A dojčí sa dosyta po zobudeni, či ho Ty nasilu odpojis?

sense
8. máj 2024

@sumalee tak ho nechaj vyrevat... Inak ja po zobudení som tiež nevrla a nedajbože niekto na mňa prehovorí tak to je katastrofa.... Tak si zvykli ze kým nezačne komunikovať ja tak sa tvária ze som tam neni

jesenzima
8. máj 2024

Na odľahčenie, ja mám 36 a stále sa ráno nezobúdzam s úsmevom a niekedy sa mi chce aj plakať 😃

althejka
8. máj 2024

@sumalee moj syn sa s usmevom teda uz 11 rokov nezobudza. Skor sa smejem ja na jeho dramatickom vyraze. Od babatka

marianarem
8. máj 2024

@sumalee Tak moze byt, ze mu nieco vadi, kvoli comu ma zly spanok a zlu naladu. Mozu to byt u takehoto dietata aj zuby, mojho dasna ominali v podstate stale od 3m do 2.5r, ked vysiel ppsledny zub, bolo.vidiet rozdiel. Aj nieco s travenim by to mohlo byt, s dr. ste to uz riesili?
Ale teda dalsia vec, popozerala by som sa v blizkej rodine, ci tam nahodou nemate niekoho takeho v dospelom vydani. S kym po zobudeni nie je rec a ani celkovo.nie je nejaky velmi.usmievavy. Moze to byt aj taka povaha.

13uzivatelka11
8. máj 2024

A ty vstávas s úsmevom? Lebo ja teda tiež nie.

monnci2226
8. máj 2024

@jesenzima presne toto som chcela napisat aj ja 😂 a kym si nedam kavu ani na mna nehovorte nic po mne nechcite! 😂😂

sumalee
autor
8. máj 2024

@ankare nie necham ho samého sa odpojiť dakedy aj 40min to trvá..ale aj tak hneď spustí
@marianarem dr len povie ze zuby a koniec...najskôr to boli koliky, reflux, potom zuby...

Dievčatá ja by som sa zobudzala s úsmevom, keby ma nezobudi vkuse vreskot, to samozrejme náladu nemám..ale inak som mala ráno vždy dobrú náladu pred deťmi 😁

minenkak
8. máj 2024

@sumalee buď radar,že nenadáva ,ak bude ako ja, tak prvé slovo ráno bude nadávka

anketkarka
8. máj 2024

Ak je spánok katastrofa, tak je proste nevyspatý a unavený. Tiež by si sa v takom stave neusmievala. Skôr by som riešila prečo je spánok katastrofa. Má právo na kvalitný spánok. Niektoré deti majú problém sa kvalitnejšie vyspať. Moje staršie sa od narodenia zobudí na všetko, do dvoch rokov neprespalo ani jedinú noc celú. Mlašie má tvrdý spánok, že môže buchnúť aj bomba a nevie o tom. Spí od dvoch mesiacov celú noc. Ale aj tak neznáša prebúdzanie a s úsmevom to je len cez voľné dni, kedy môže spať koľko chce.

sumalee
autor
8. máj 2024

@anketkarka vsak keby aj nie s úsmevom ale aspoň nie s plačom akokeby ho režem:(
@anketkarka už som vyskúšala s tým spánkom riešiť úplne všetko, od mojej stravy cez jeho cez lepší spánok bábätiek,fakt všetko možné ,a vychádza to len na zuby a jeho mrzutu povahu, fakt neviem :( budí sa aj 20x za noc.. včera som mu dala na noc nurofen a zobudil sa asi 7x...ale tak co mu budem teraz dávať každú noc nurofen? Hrúza no...

nyphadora
8. máj 2024

@sumalee dcera bola taka ista, po druhom roku sa to zacalo lepsit, a teraz 4 rocna ma tiež sem tam plač, ked sa zle vyspi 😂.

anketkarka
8. máj 2024

@sumalee akoby ho režem je asi plač od bolesti. Nemôže mať reflux? Sirup na reflux si skúšala? Čo na to povedala pediatrička? Ak má problémy s trávením, tak nurofen nie je dobrá voľba. Na zuby je lepšie od bolesti lokálne potierať ďasná.

victory7897
8. máj 2024

@sumalee možno proste není ešte prebraty máš ľudí čo vstávajú s úsmevom a druhí sú nervózny zrána kým sa ako tak nepreberu...u nás jeden od mala vysmiaty jak lečo hneď funguje ,druhý kým sa preberie je obed..taka povaha večne zadudrany

klementinka58
8. máj 2024

ano aj moj bol taky okolo 3 rokov to preslo a su chvile ked sa zobudi aj s usmevom....aj ked tych mrzutych je viac

lenkakravcova
8. máj 2024

@sumalee skúšala si mu dať po dojčení ešte UM alebo trvanlivé mlieko do fľaše?
Mne deti mrncali keď ešte chceli jesť alebo spať.

tessa04
8. máj 2024

@sumalee Tiez som mala toto s dcerkou a ine ako cas nepomohlo. Ona sa aj v noci budila xkrat a vzdy s placom, to iste rano aj denny spanok. Tiez som uz nevedela, ci robim nieco zle. Preslo to same postupne ked mala asi rok a pol. Teraz ma skoro tri a rana mame usmiate😊tak asi len vydrzat treba😊

ankare
8. máj 2024

@sumalee verím,že to čoskoro prejde. Držím palce! ❤️ A si frajerka, že dojčis svoje dieťatko! 👏👏👏