Spánok 6-ročnej dcérky

4. máj 2023

Ahojte , mame šesť ročnú dcérku , chodím s ňou keď kde spat , zaspi pri mne na posteli , sama do izby , ani do svojej postele nechce vôbec spat .. ale ako zaspi každú noc je zobudena , niekedy raz , inokedy aj dva tri krát .. nerozumiem tomu , ma šesť rokov ale noci kedy prespala celu spočítam možno na oboch rukách

zuzkaa1991
4. máj 2023

Prekladate ju do izby svojej ci spite.s nou celu noc?ja mam 5r od 3r ma svoju velkuu postel 120x200 spala dokopy 2mes na etapy....takze stale spime v hostovskej izbe a teraz hovorí casto ze ona nie je dost velka aby spala sama potomze zly matrac atd....uvidime .....ale.conss tyka noci párkrát sa zvykne zobudit

autor
4. máj 2023

@zuzkaa1991 Posteľ ma pri nás v izbe , ale nechce na nej spat , cez deň , večer kým oddychujeme v pohode normálne ľahne si do nej , prikryje sa , oddychuje , ale v noci spat , ani za pána

zuzkaa1991
5. máj 2023

Pri velkej posteli alebo dalej?

autor
6. máj 2023

@zuzkaa1991 pri veľkej posteli …

zuzkaa1991
6. máj 2023

Tak potom neviem potrebuje.asi cas .....aku stravu ma cez den ako papa od toho tiež moze zalezi....pije daco v noci*

autor
6. máj 2023

@zuzkaa1991 ma rada vajíčka , parky na ráno potom normálne obed , čo je navarené medzi tým nejaké ovocie .. banán alebo jablko , keď sa zobudí na cikanie , pita aj piť .. buď dáme cajik alebo čistú vodu

autor
6. máj 2023

@zuzkaa1991 v noci myslím .

bluka2
6. máj 2023

Moje deti sa budia, keď malo jedli. Preto si dávam pozor ich poriadne “napraskat jedlom”… najlepšie dvojité porcie, že vyzerajú ako tehotni… robí to u nás veľký rozdiel

mikadooo
6. máj 2023

Skús ju nenechať spať cez deň.

autor
6. máj 2023

@mikadooo cez deň nespi vôbec práveže , akurát v škôlke čo oddychujú hodinku cez obed ale to tiež nespi len oddychuje leží na posteli

autor
6. máj 2023

@bluka2 práveže ona keď sa naje veľa , zle spi prevracia sa po posteli snívajú sa jej bludy

autor
6. máj 2023

Ja neviem či sa s tým zmieriť zw sa bude stále v noci budiť alebo len mne to robí naschval … ja už neviem

ankare
6. máj 2023

Naschvál to určite nerobí. Neboj, raz sa prestane budiť. Spite tak,ako to jej vyhovuje,nech je pokojna. Skús spat spolu s ňou na 1 posteli, či to pomôže. Buď trpezliva a užívaj si to, kým Ťa ešte potrebuje. ♥️

autor
7. máj 2023

@ankare Spím s ňou na jednej posteli , ja som rada že ma potrebuje , len z toho budenia som niekedy vyčerpaná

ankare
7. máj 2023

Verím Ti. Možno spracuvava negatívne situácie, ktoré zažila v škôlke/škole v noci. Možno trpí nočným desom. Môj 7r. spáva s manželom (ja s mladším), lebo sa boji tmy a strasidiel. Budí sa aj napriek tomu,že spáva s ockom. 🤷 Musíme vydržať. ♥️

autor
7. máj 2023

@ankare dakujem za odpoved ❤️❤️

autor
7. máj 2023

@ankare dakujem za odpoved ❤️❤️ Ja ju ľúbim najviac na svete veď je moja ❤️ Musím vydržať 🥰

autor
7. máj 2023

@ankare naša je zasa strašne na mna naviazaná ona by s ockom možno ani nezaspala až keby bola možno už moc unavená

autor
7. máj 2023

Tak chodím každý večer ju ja uspavat

lalala94
7. máj 2023

No nech som tu pokojne označená za krkavčiu mater, ale 6-ročné dieťa už fakt nie je malé bábätko a takto by som okolo nej v noci rozhodne neskákala. To moja 9-mesačná sa budí v noci 3x. 🙄 Ak vie vo svojej posteli ležať aj cez deň a v noci nie, tak len vymýšľa. Ak jej treba cikať, tak snáď už vie prejsť na WC sama a v noci by som jej už vôbec nedávala piť vodu ani čaj. Ak si to pýta na pravidelnej báze väčšinu nocí, tak je to veľmi blbý zlozvyk. Neviem no, už len z čisto pohľadu partnerského vzťahu si neviem predstaviť takto dlhodobo fungovať.