Zaspávanie 13,5-mesačnej dcérky bez prsníka

kosatka123
26. sep 2023

Ahojte, dcérka nevie inak zaspať ako v našej posteli a na prsníku. Chcela by som ju uz odstavit (13,5mes), ale nedari sa mi ju uspat uz viac ako pol roka v kociku, ani v nosici, ani hojdaním a hladkaním. Nepomaha nic. Flasu s umelym mliekom nechce. Na pitie ma jedine flasu so slamkou, z tej pije ale iba vodu. Vie mi niekto poradit?

esmeronka
26. sep 2023

@kosatka123 začni s odstavovanīm cez deň skús vynechať jedno kojenie s tým že ciciky sú unavené a chcú si oddýchnuť a skús jej dať s fľašu umelého alebo prikrm a takto po pár dňoch vynechať dve kojenia až povieš že už v cicikoch není mliečko pre tak veľkú slečnu že to iba malé detičky majú

kosatka123
autor
26. sep 2023

@esmeronka dakujem ale to este ona nepochopi. Ale dakujem

miska1701
26. sep 2023

@kosatka123 a nemoze ju uspat manzel? Ja som odstavila len v noci a cez den sa kojime len 2x, ked je muz doma uspava on, ked nie tak vypytuje, ale dam jej vodicku a ona zabudne aj ze chcela
Ale nema problem zaspat ani pri svokre ani vlastne pri nikom, ale je naucena zaspat sama v postielke
Mala ma 15m

kosatka123
autor
26. sep 2023

@miska1701 kedze som s nou vacsinou len ja, babku a dedka mame daleko tak je viacmenej naucena na mna. Manzel skusal ale nedokazal to. Ona je odmala taky nespacik a niekedy vyzaduje aj douspat. Na vecerny spanok sa kojime niekedy aj 3x s prestavkami na hranie.