Aké máte osobné skúsenosti so školou Ivana Bukovčana?
Aké máte osobné skúsenosti so ZS Ivana Bukovčana? či je nejaká iná dobra ZS v DNV?
@viktoriya3300 popýtaj sa na facebookovej skupine Mamičky z Devínskej Novej Vsi.
Inak ako už bolo napísané, ZŠ sú v DNV len dve. Jedna na I. Bukovčana a druhá v podstate oproti na P. Horova.
Dieta chodi na Bukovcana...asi je to jedno, aka skola, po skusenostiach viem, najviac zalezi od ucitelky a vychovavatelky. Pri druhom dietati uz viem, ku ktorej ucitelke chcem, aby chodilo.
@anna77pastor Dakujem pekne za info, ano, tiez mam pocit, ze zalezi od ucitelky a kolektivu.
Ahojte, po 2-3 rokoch, prosim, sa viete podelit so skusenostou? Dakujem
@svist22 zla škola moja dcéra tam chodí, učitelia su neprofesionálny niektorý aj búchať ostatných spolužiakov po hlavách učebnicami alebo aj pravítkami učitelia kričia po žiakoch keď niečo preberajú len 2 vyučovacie hodiny
@svist22 zla škola moja dcéra tam chodí, učitelia su neprofesionálny niektorý aj búchať ostatných spolužiakov po hlavách učebnicami alebo aj pravítkami učitelia kričia po žiakoch keď niečo preberajú len 2 vyučovacie hodiny
@sabinatristonova Dobrý deň prajem, ďakujem pekne za info. Tak to môžeme ďakovať našej adrese, že aj keď bývame v DNV, nechali sme dieťa v Dúbravke ZŠ Pri kríži a teda takúto skúsenosť nemáme, a nech ani nebudeme mať.

@viktoriya3300 v dnv su len dve: bukovcana a horova. Tiez mame dilemu.