icon

Papuče Rak alebo Manik: Ktoré sú lepšie do škôlky?

avatar
katuskacicuska
Dnes o 11:11

Mamičky, ktoré papučky sú lepšie? Na normálnu nohu, s otvorenou špičkou do škôlky, … rak alebo Manik? Držala som v rukách oboje a z Maniku mám pocit ako keby boli také “papierové”, alebo neviem..

anonym_d75d4d
Dnes o 12:24

My sme zatiaľ mali len rak inovatívne so zatvorenou špičkou pre malé dieťa. Spokojní sme obaja, meniť nebudem.

avatar
kvietok1233
Dnes o 12:44

@katuskacicuska mojej boli raky široké na nozku, kupovali sme manik za mňa boli v pohode. Vyskúšajte čo lepšie sadne na nohu a podľa toho sa rozhodnite 🙂

avatar
martyzpp
Dnes o 12:56

Skus pozriet aj Ciciban, za mna vyborne. Vydrzali cely rok, maju pevny clenok. Kupujem synom uz 3.rok

anonym_cef209
Dnes o 13:06

Mojej sú teraz Rak široké, keď bola menšia a mala baculatejsiu nohu tak som bola spokojná. Teraz ma v škôlke Manik a sú ok, pekne vydržia cely školský rok

avatar
terezia74
Dnes o 13:16

Bola som spokojná s Rakom, neskôr pre syna väčšie z Protetiky

avatar
euka210
Dnes o 15:26

@katuskacicuska je to jedno, su skoro podobne. Raky boli mojim uzke, Manik im sedel dobre.