Papuče Rak alebo Manik: Ktoré sú lepšie do škôlky?
Dnes o 11:11
Mamičky, ktoré papučky sú lepšie? Na normálnu nohu, s otvorenou špičkou do škôlky, … rak alebo Manik? Držala som v rukách oboje a z Maniku mám pocit ako keby boli také “papierové”, alebo neviem..
@katuskacicuska mojej boli raky široké na nozku, kupovali sme manik za mňa boli v pohode. Vyskúšajte čo lepšie sadne na nohu a podľa toho sa rozhodnite 🙂
Skus pozriet aj Ciciban, za mna vyborne. Vydrzali cely rok, maju pevny clenok. Kupujem synom uz 3.rok
anonym_cef209
•
Dnes o 13:06Mojej sú teraz Rak široké, keď bola menšia a mala baculatejsiu nohu tak som bola spokojná. Teraz ma v škôlke Manik a sú ok, pekne vydržia cely školský rok
@katuskacicuska je to jedno, su skoro podobne. Raky boli mojim uzke, Manik im sedel dobre.

My sme zatiaľ mali len rak inovatívne so zatvorenou špičkou pre malé dieťa. Spokojní sme obaja, meniť nebudem.