icon

Poraďte darček pre učiteľku v materskej škole

avatar
fifina75
3. jún 2026

Otázka hlavne pre pani učiteľky.
Dcéra tento rok končí MŠ, aký darček/pozornosť vás osobne najviac poteší od deti? Rada sa nechám inšpirovať. Ďakujem

anonym_e21a1d
3. jún 2026

@fifina75 Lego Duplo

anonym_1d4591
3. jún 2026

oriešky, čaj, tabuľka kvalitnej čokolády

anonym_e21a1d
3. jún 2026
@anonym_1d4591

oriešky, čaj, tabuľka kvalitnej čokolády

@anonym_1d4591 A co ak ma rada nekvalitnu polsku cokoladu?

avatar
jaja1979
3. jún 2026

@fifina75 sušené ovocie, orechy, pozri Mixit, majú toho v ponuke veľa

avatar
osky
3. jún 2026

Hlavne ziadne salocky,obrazky,kozmetiku a pod. ..
Fakt je lepsie dat pohar domaceho medu,vylupanych orechov,dobru kavu....
Mna by potesili aj domace mydielka,ale tiez to nema rad kazdy..

avatar
zuzana2910
4. jún 2026

Kvietok, poďakovanie, objatie. Z vyššie písaného veru ani dobrá káva, orechy, či med nie. Neľúbim.

avatar
elz1920
4. jún 2026

Poukážka do kníhkupectva.

anonym_d50fbe
4. jún 2026

Dôležitá otázka aj je za akú sumu. Ale také ovocie v čokoláde je fajn pre mňa.

avatar
silvia8313
Odpoveď bola odstránená
anonym_9c106c
4. jún 2026
@silvia8313
Odpoveď bola zmazaná

@silvia8313 mňa by veru toto moc nepotešilo. Musíš si to dorobiť a ešte ak sa ti to aj farebne nehodí do interiéru,bude jej to na nič. Teda asi len na prach. Ale uvidíš no.

avatar
brrunetkaa
4. jún 2026

To už jeden kvietok sa nenosí či? Dala by som dieťaťu nejakú ružu alebo čo do ruky a vybavené

avatar
belllinka
4. jún 2026
@silvia8313
Odpoveď bola zmazaná

@silvia8313 preboha, to je čo? Nechápem

avatar
zuzana2910
4. jún 2026
@brrunetkaa

To už jeden kvietok sa nenosí či? Dala by som dieťaťu nejakú ružu alebo čo do ruky a vybavené

@brrunetkaa nie, nenosí, mnoho detí nosí "rárohy" pretože rodič chce a dieťa ani nevie podstatu, prečo to ide učiteľovi strčiť do ruky.

anonym_da6120
4. jún 2026
@silvia8313
Odpoveď bola zmazaná

@silvia8313 tak toto je riadna blbosť , pokiaľ to nieje učitelka vytvarnej tak fúúúú

avatar
zavana
5. jún 2026
@anonym_da6120

@silvia8313 tak toto je riadna blbosť , pokiaľ to nieje učitelka vytvarnej tak fúúúú

@anonym_da6120 Co to bolo? Panabeka, hned koment zmazany 😀

avatar
zavana
5. jún 2026

Ja idem robit v blizkej dobe objednavku z Coffeein (dochadzaju zasoby), tak tam nieco prihodim aj pre ucitelku, lebo viem, ze je kavickarka tiez. Podla mna potesi, urcite viac ako daky lapac prachu, ktory bude len stat v kute alebo sa ho rovno zbavi. 🙂

anonym_da6120
5. jún 2026
@zavana

@anonym_da6120 Co to bolo? Panabeka, hned koment zmazany 😀

@zavana soska - macko na ktorú sa nalejú farby