Poraďte darček pre učiteľku v materskej škole
Otázka hlavne pre pani učiteľky.
Dcéra tento rok končí MŠ, aký darček/pozornosť vás osobne najviac poteší od deti? Rada sa nechám inšpirovať. Ďakujem
oriešky, čaj, tabuľka kvalitnej čokolády
oriešky, čaj, tabuľka kvalitnej čokolády
@anonym_1d4591 A co ak ma rada nekvalitnu polsku cokoladu?
Hlavne ziadne salocky,obrazky,kozmetiku a pod. ..
Fakt je lepsie dat pohar domaceho medu,vylupanych orechov,dobru kavu....
Mna by potesili aj domace mydielka,ale tiez to nema rad kazdy..
Kvietok, poďakovanie, objatie. Z vyššie písaného veru ani dobrá káva, orechy, či med nie. Neľúbim.
Dôležitá otázka aj je za akú sumu. Ale také ovocie v čokoláde je fajn pre mňa.
@silvia8313 mňa by veru toto moc nepotešilo. Musíš si to dorobiť a ešte ak sa ti to aj farebne nehodí do interiéru,bude jej to na nič. Teda asi len na prach. Ale uvidíš no.
To už jeden kvietok sa nenosí či? Dala by som dieťaťu nejakú ružu alebo čo do ruky a vybavené
To už jeden kvietok sa nenosí či? Dala by som dieťaťu nejakú ružu alebo čo do ruky a vybavené
@brrunetkaa nie, nenosí, mnoho detí nosí "rárohy" pretože rodič chce a dieťa ani nevie podstatu, prečo to ide učiteľovi strčiť do ruky.
@silvia8313 tak toto je riadna blbosť , pokiaľ to nieje učitelka vytvarnej tak fúúúú
@silvia8313 tak toto je riadna blbosť , pokiaľ to nieje učitelka vytvarnej tak fúúúú
@anonym_da6120 Co to bolo? Panabeka, hned koment zmazany 😀
Ja idem robit v blizkej dobe objednavku z Coffeein (dochadzaju zasoby), tak tam nieco prihodim aj pre ucitelku, lebo viem, ze je kavickarka tiez. Podla mna potesi, urcite viac ako daky lapac prachu, ktory bude len stat v kute alebo sa ho rovno zbavi. 🙂
@anonym_da6120 Co to bolo? Panabeka, hned koment zmazany 😀
@zavana soska - macko na ktorú sa nalejú farby

@fifina75 Lego Duplo