icon

Rozlúčka s predškolákmi: Kedy obdarovať učiteľky?

25. jún 2026

Prosim o rady, budeme mat v skolke rozlucku s predskolakmi, deti si prichystali kratky program, potom bude dakovna rec atd. Mam pre pani ucitelky prichystane balicky a kytice (prosim nekomentovat na co, za co a pod), kedy im to odovzdat? Este rano posledny den skolky alebo bude na to priestor po tej oficialnej rozlucke? Nikdy som na rozlucke so skolkou nebola, tak prosim, ti, co ste boli, poradte mi 🙂 Dakujem

avatar
libus83
25. jún 2026

@anonym_autor naše deti davali priamo na rozlučke kvety aj dar, boli sme tam aj my rodicia...tiež mali program a v ramci toho podakovanie pani učitelķam a odovzdali kvety aj darceky