Brejky automat

janka_rajo
18. okt 2016

Je vo vašej škole mliečny automat na RAJO Brejky? Vyhovuje vám sortiment? Myslíte, že by malo medzi vašimi detičkami šancu na úspech možno aj neochutené mliečko? Aké iné produkty by ste v Brejkomate ešte uvítali?

http://brejky.sk/produkty

A nezabudnite, dnes celý deň ešte beží súťaž s Brejkami o školskú tašku Topgal, súťaž nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-brejky/sutaz-na-pondelok-o-detsku-tasku-topgal/

Krásny deň! 🙂

s1m.one
18. okt 2016

U nas v skole nieje ziadny automat.urcite by mal vsak uspech😉

sissik
18. okt 2016

Dobry den, v nasej skole je automat a urcite by nasa slecna uvitala moznost kupit si iba ciste mlieko. Ked Ste dali do automatu jogurty alebo jogurtove acidka alebo aj normalne acidko, tak si vzdy kupila to a nie ochutene mlieko. Takisto ked je v ponuke ovocne pyre, vyberie si radsej to, takze taketo obohatenie urcite vitam 😉
Mozno aj namiesto tych sladkych cerealii keby sa musli alebo nieco trochu ine dalo "pribalit", potesilo by to myslim viac deti.

anka2103
18. okt 2016

Ani som o tychto dalsich brejky vychytavkach nevedela 😊

ixayxa
18. okt 2016

Syn má v škole brejk automat. Ja som ho nevidela a som príjemne prekvapená zo sortimentu, ktorý ponúka. Ak by tam bolo čisté mliečko, určite by sa syn potešil, ale on nemá problém ani s ochutenými mliekami.

hranolka22
18. okt 2016

U nás v škole máme brejk automat,sú tam ochutené mlieka,cereálie,džúsik a pyré-teda všetko 😀 ale ja by som skôr uvítala acidko a jogurty-moji to majú tiež oveľa radšej ako ochutené mliečka 😎 😎

emarekova
18. okt 2016

Ja by som prijala brejky automat,zial ho dcerka v skole nema. V predchadzajucej,kam chodila mala a bola z toho natesena,kedze ciste mlieko pije len vynimocne z brejkov mala radost. Ak by automat mali,urcite by som tam uvitala acidko 🙂

tykat
18. okt 2016

@sissik ano presne...moje deti by tiez brali neochutene mlieko a jogurty, sladke im vôbec nechuti.... a mozno aj ovocie keby pribudlo (jablko, hrozno, banan...videla som taky automat v nemocnici)

ejuska2586
18. okt 2016

U nás je, malá je veľmi spokojná. Ráno si dáva mliečko, poobede vačšinou acidko. Myslím si však, že by malo úspech aj neochutené mlieko - doma si ho vždy rada dá. A čo nám ešte chýba? Pridala by som nejakú cereálnu tyčinku. Malinká veľmi ľúbi musli tyčinky, tie by podľa mňa mali úspech...

karolin2
18. okt 2016

janka_rajo tie cereálie sú už dostupné aj v obchodoch? určite by som ich rada vyskúšala. ďakujem.

pribinak
18. okt 2016

@janka_rajo a mate v ponuke nieco aj pre deti, ktore su alergicke na laktozu?

janka_rajo
autor
18. okt 2016

@karolin2 zial niesu, bezne v obchodoch sa da kupit len to male krabickove 250ml v 3prichutiach, ostatne produkty su vyhradne pre skoly.

janka_rajo
autor
18. okt 2016

@pribinak ahoj, Rajo ma v ponuke uz celkom peknu škálu Laktofree produktov, žial v Brejkomatoch zatiaľ laktofree mliečko nie je.

http://www.rajo.sk/sk/sortiment/bezlaktozove-pr...

bandurka1979
18. okt 2016

fiha veru som niektore vyrobky este ani nevidela

emarekova
18. okt 2016

@janka_rajo prosim ta,ako sa dostane automat do skoly?

pribinak
18. okt 2016

@janka_rajo, dakujem za odpoved ano pytala som na tieto male mliecka, ani v obchodoch nie su male balenie, ktore by som mohla zbalit dietatu na desiatu, iba velke litrove krabice

pribinak
18. okt 2016

@janka_rajo a preco nie je v ponuke v brejkomatoch aj bezlaktozove mlieko? dakujem za odpoved

janka_rajo
autor
18. okt 2016

@pribinak Bezlaktózové mliečko by využívalo žiaľ asi len máličko detí, nuž ale nie je vylúčené, že v budúcnosti bude aj také 🙂

gretocka
18. okt 2016

Brejky automat na skole mame - hned prvy tyzden som synovi - prvakovi planovala nabit kartu, aby si mohol obcas nieco kupit a jeho odpoved ma dorazila: "Vies co maminka, netreba, mne staci to co mi na desiatu zbalis." 🙂 tak "Brejkomat" zatial nevyuzivame.
Mliecko ale rada ochutnam ak pisete ze ste ubrali cukru, lebo ked sme ho pred casom skusali, zdali sa nam dooost sladke. Inak dzusiky su tiez super a ovocne kapsicky tiez,
Mozno by boli super jogurty v tom prevedeni kapsicky.....

sardinka336
18. okt 2016

@janka_rajo v škole brejkomat mame a dcere chuti čokoladove mlieko, jablkovy dzus, ta kapsička a tie vankušiky su TOP.

liaka
18. okt 2016

@janka_rajo u nas automat nie je a urcite by mal uspech a prijali by ho deticky. Privitali by sme male krabickove neochutene mliecko 🙂

babulina
18. okt 2016

u nas brejkomat je, karticku sice maju ale minimalne pouzivaju (mame dohodu ze az ked umieraju hladom a vsetko ostatne z desiaty je zjedene) mne totiz produkty v nom pridu ako cukor s cukrom (aspon co som chutnala), byt tam neochutene mlieko alebo acidko tak tomu by som sa potesila

pribinak
18. okt 2016

@janka_rajo skoda, ze sa firma Rajo takto na to pozera, v Rakusku maju dost iny pohlad na vec a nemyslim si, ze percento deti s intoleranciou laktozy je tam nejak podstatne vacsie ako u nas
ale toto sme my slovaci
ale Vam dakujem za odpoved

s_i_s_a
18. okt 2016

u nás v škole je brejky automat...a je veru veľmi obľúbený...deti sú pyšné že majú svoju platobnú kartičku 🙂 ...majú zdravú záchranu keď ich pochytí hlad v škole alebo v družine...podľa mňa je to super...a sortiment je podľa mňa dostačujúci...možno ešte sušené ovocie by som si v ňom vedela predstaviť..

ejuska2586
18. okt 2016

@s_i_s_a Hej, dobre vravíš, aj to by bolo super. Aj to malá miluje... 😉

slavka11
18. okt 2016

nie u nas v skole automat nie je ale isto by mal uspech a bola by to lepsia alternativa ako bufet plny nezdravých sladkosti. A biele mlieko by malo mat tiez zastúpenie je myslim dost deti ktore mu davaju prednost pred ochutenými. Takze skuste rokovanie zo ZS Bieloruska 1, Bratislava

janka_rajo
autor
18. okt 2016

@emarekova ahojky, pokiaľ nemáte na škole iný mliečny automat, je potrebné, aby sa rodič/rodičia obrátili na vedenie školy, keďže žiadatelom musi byt škola.

janka_rajo
autor
18. okt 2016

@slavka11 ahoj, práve to píšem mamičke pred tebou, pokiĽ by ste na vašej škole chceli mať Rajo Brejky automat, je potrebné, aby sa rodičia obrátili na vedenie školy 🙂

emarekova
18. okt 2016

@janka_rajo aha,dakujem za odpoved. Bolo by to fajn,len maju noveho riaditela a teda nic moc..ale za opytanie nic nedam 🙂 pekny vecer

marthuska
18. okt 2016

Prosim vas oznacenie kupon brejky na produktoch z automatu sa zbiera?

marthuska
18. okt 2016

Ocenila som este acidka, pisali ste mi, ze kedysi boli v ponuke, ale nemali uspech. :(