Nová príchuť Brejky

janka_rajo
20. okt 2016

Akú novú príchuť mliečok Brejky by ste vy a vaše ratolesti uvítali?

emarekova
20. okt 2016

Pomaranc 😉

emarekova
20. okt 2016

Alebo banan 😀

wandie
20. okt 2016

Karamel 😀

kubko
20. okt 2016

orieškový ten bol super

erikaemkina
20. okt 2016

Pistácia 😒

aqwalin123
20. okt 2016

Orieskovy urcite by bol mnaaaam

voskovka
20. okt 2016

Mandle alebo lesne ovocie

sisika
20. okt 2016

Karamel

karolin2
20. okt 2016

piškótovú

womankc
20. okt 2016

@janka_rajo no priznám sa , že ich nekupujeme, má to strašne moc cukru, a deti majú tendenciu si nakúpiť aj viac za deň a prepchať sa s tým / osobná skúsenosť / ale inak keby to bolo menej sladené , tak by sme si to isto kupovali . sem tam nehovorím nemám nič proti
ja by som bola za nejaké cereálne , banánové, čučoriedkové , malina, oriešky

kvetinka75
20. okt 2016

ja to tiež nekupujem, žiadne ochutené vody ani mlieka, nemyslím si, že sú pre organizmus prínosom. Kto môže, nech si dá obyčajné mlieko a iné vitamíny skôr dostaneme z ovocia a zeleniny, príp. strukovín. Určite to chutí dobre, kedysi som vypila pár ochutených mliek ale to je asi tak všetko. Z výživového hľadiska pre mňa nemajú význam a to teraz uprednostňujem pred chuťou.

janka_rajo
autor
20. okt 2016

@womankc praveze NOVE Brejky, maju teraz vynovenu recepturu, menej cukru, ziadne umele prichute.. treba skusit 🙂

janka_rajo
autor
20. okt 2016

@kvetinka75 ahoj, z výživového hľadiska určite význam majú, obsahujú 95% obyčajného mliečka, čo je podľa mňa perfektné a toho cukru tam až tak veľa nie je, na porovnanie - EU povoľuje pre školský mliečny program obsah pridaného cukru do výšky 7%, u Brejkov sú to teraz iba 4%.

ejuska2586
20. okt 2016

Úprimne - uvítala by som fakt obyčajné mliečko, bez príchute. A okrem toho, samozrejme oriešok, pistácia alebo banán - tie by mali podľa mňa úspech... 😉

zuj
20. okt 2016

uprimne vcera si dcera kupila jahodove brejky a skoncilo zial v kosi, podobne aj vanilkove, s manzelom sme sa zhodli, ze obycajne mlieko by detom chutilo viac, obe prichute chutili na nas vkus prilis umelo, dcery napr. zboznuju acidko, neuvazovali ste prave nad nejakym kyslomliecnym vyrobkom?

womankc
20. okt 2016

@janka_rajo fajn pokrok dopredu ,ale aj to je dosť ešte , určite skúsime . tie decká si toho sladkého nakúpia až až a potom behajú ako naspídované veverice 😲

norikasirotka
20. okt 2016

žiadnu zakaždým čo syn vyskúšal nevypil takže mi už takéto veci nekupujeme zbytočná strata penazí......

kvetinka75
20. okt 2016

@womankc tak to áno, jednu takú mám doma, Snažím sa sladkému - kde je cukor pridaný, vyhýbať. Potom nevie, čo so sebou.

kvetinka75
20. okt 2016

@janka_rajo no neviem, nemám dôveru voči takýmto výrobkom. Nech si píšu koľko chcú. Keď si zrátam aj tú trošku cukru, ktorá je pomaly v každom výrobku, v konečnom dôsledku je toho dosť, tak uprednostňujem normálne mlieko. Ale komu chutí nech kupuje. Každému vyhovuje iné.

ivankajar
20. okt 2016

Morusa cucoriedka mango

womankc
20. okt 2016

@kvetinka75 presne veď jedno, druhé, tretie a keď si potom zrátaš , čo všetko sladké poješ..... keď boli malí starší dvaja, tak boli tieto automaty novinka a teda kupovávali si to , ale keď som ja zistila, že môj si kúpi viac a ešte dopíja po všetkých , ktorí už nechceli, on je taký na mlieko zaťažený od malička , by sa v ňom aj kúpal a je jedno aké mlieko to je.... Ja som ich radšej naučila na čisté mlieko a už sme nekupovali tieto , sem tam samozrejme kúpim aj tie sladké ,ale radšej acidká zakysané .. malej som kartu ani nedávala. Ja osobne som veľmi na sladké a majú tie chute aj oni... Lenže ja sama na sebe pociťujem , že to nie je práve našťastnejšie a ako je to strašne ťažké ovládať sa a nenapchávať sa sladkosťami , teraz sa snažím veľmi striedmo deckám sladkosti nakupovať .. nezakazujem, ale regulujem a tieto sladké mliečka sú pre mňa vratká cesta , kúpim, ale z času na čas, radšej kúpim čerstvé mlieko , už ani tie krabicové nekupujem často , radšej sa snažím kupovať čerstvé a zmixujú si do toho ovocie a to pijú

womankc
20. okt 2016

@ivankajar fakt mango by mohlo byť výborná príchuť

womankc
20. okt 2016

@janka_rajo ešte ma napadlo, či by ste nemohli zvážiť aj iné sladidlá , nejaké prírodné sirupy / agávový..... , kokosový cukor..... . cukor bude vždy len cukor , ak sa to preháňa škodí akýkoľvek., ale v dnešnom trende si myslím, že aj pri vyššej cene by bol takýto výrobok vyhľadávaný

janka_rajo
autor
20. okt 2016

@zuj ahoj, to mi je luto, len nerozumiem, ako mohli chutit umelo :( nove brejky neobsahuju nic umele, ale ozajstnu vanilku a jahodky... tak naozaj neviem :( Acidko uz v minulosti bolo, no zial nemalo taky uspech, ale nie je vylucene, ze v buducnosti este v mliecnych automatoch bude 🙂

janka_rajo
autor
20. okt 2016

@kvetinka75 samozrejme, kazdy sa musi rozhodnut sam, to je jasne 🙂

janka_rajo
autor
20. okt 2016

@womankc určite bude o tom Rajo uvažovať, no žial realita je taká, že aj ked ty si mysliš, že väčšina mamičiek deťom prísun cukru reguluje, je to vo vačšine prípadov inak a detičky sú práve z domu zvyknuté na sladené nápoje, cukríky, sladkosti, napolitánky :(

womankc
20. okt 2016

@janka_rajo no ja si myslím, že aj tie acidká predtým až tak celkovo v predaji nešli , ako je tomu teraz , isto by teraz mali lepší predaj...... a je to predsa aj zdravšie tá zakysaná forma

zuj
20. okt 2016

@janka_rajo my mame brejky v takych kelimkoch ako je male acidko tak neviem ci to boli uz tie nove al. este stare, u nas je teda vanilkove a jahodove acidko top

womankc
20. okt 2016

@janka_rajo no to je mi jasné , však tak tie deti aj v dospelosti budú vyzerať .....
ja zas nie som nejaká bio fio rio hehehehhe, ale tak vidím na sebe , čo to robí závislosť na sladkom tak sa snažím to nejako mierniť .
O sladkosť nápoja tu ani tak moc nejde , ako to , že spoločnosť musí vložiť čo najlacnejšie vstupné náklady a zarobiť čo najviac , z toho sa vychádza .... a tu je klasický cukor vždy víťaz

janka_rajo
autor
20. okt 2016

@zuj ahoj, aj tieto su samozrejme v novom zlozeni 🙂