Kráľovná kvetov

marton_popradske
Moderátor
18. okt 2018

Dobré ránko milé dievčatá, ako ste sa vyspali? Týždeň sa nám zlomil v polovici ako zápalka. Už ste ochutnali naše nové ovocné čajíky MISTRAL s kvetovými príchuťami? Dajte nám vedieť. Ak áno, ktorý ste si obľúbili najviac? Mimochodom, viete o tom že ruža nesie označenie kráľovná kvetov a má svoj pôvod v dávnej minulosti? Prvýkrát tento termín použila poetka Sapfó. V starovekej Indii, v jednej z najstarších civilizácií, boli ružou takí fascinovaní, že vymysleli dokonca aj zákon, ktorý sa vzťahoval na tento kvet. Darovaním ruže vládcovi bolo možné čokoľvek si vyprosiť. O tom, že ruža bola uctievaná a považovaná za vznešenú, niet pochýb. Krásny deň 🙂

cupakabricka
18. okt 2018

Dobré ráno prajem. Ja sa musím priznať že som ešte tieto cajiky nemala ale určite ich ochutnam. Zaujal ma ten levanduľový jasminovy a čerešňový s ružou ;) som zvedavá ako chutia ;)
Prajem krásny deň ;)

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@cupakabricka potom nám dajte vedieť, ako vám chutili. Môžete ho objednať aj on-line: www.popradske.sk

onmaria
18. okt 2018

Ani ja som nemala ešte možnosť,ale tiež vyskúšam.v utorok som narodeninovala a dostala som od mojich báb ružičky..také som doteraz nevidela..jedna nádhernej farby a druhá s exkluzívnymi lupenmi,no posúďte sami,že sú krásne?

zuzanatl
18. okt 2018

Dobre ranko. Ja som ochutnala ceresnovy s ruzou. A neskutocne chutila nielen mne ale celej rodine. A ta vona v celom byte rozvoniavala. Super😊pekny den

livizi
18. okt 2018

Dobré ránko. Moja topka je marhuľa levanduľa, skvelá, veľmi vydarená kombinácia!☺

ivkazba
18. okt 2018

Ja som si tento týždeň kúpila 3 krabičky mistral čajov. Predtým som ich nikdy neskúšala. Z toho jeden kvetový a to jazmín so slivkou. Zbožňujem jazmínový čaj, tento je chutný a chutnejší by bol bez tej slivky alebo v inej kombinácii.

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@zuzanatl Tak to sme veľmi radi. Ďakujeme veľmi pekne 🙂

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@ivkazba Nádhera. ĎAKUJEME veľmi pekne.

cilkau
18. okt 2018

ja mám najradšej marhuľa & levanduľa aj som si kúpila je dobrý voňavý 🌞👍❤🙂

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@cilkau super, tak to sa veľmi tešíme 🙂

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@ivkazba ĎAKUJEME. môžete si ich kľudne objednať aj online: www.popradske.sk

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@zuzanatl 🙂 sme radi. ĎAKUJEME.

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@onmaria áno uznávam, nádherné ružičky.

jancika82
18. okt 2018

marhuľa & levanduľa 🙂 mňamka hotová...ináč všetky sú skvelé 🙂

smolinka024
18. okt 2018

Ešte sme neochutnali, ale namotivovali ste ma na kúpu 😊

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@jancika82 že mňamka. super 🙂

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@smolinka024 TAK to sa teším. Dajte vedieť, ako chutil.

anka2103
18. okt 2018

Už len tie názvy evokujú domáci kľud a pohodu

jankaajanko
18. okt 2018

Mna najviac zaujal tento s ruzami apotom druhy co som uz stihla aj ochutnat s levandulov a ten treti vypada zaujmavo uvidime ked vyskusam vstky

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@jankaajanko dajte nám potom vedieť, ako chutili

marton_popradske
autorModerátor
18. okt 2018

@anka2103 ďakujeme. Veľmi zaujímavý postreh👍

martinablaskova
19. okt 2018

Su super tie caje.