Zahrejte sa čajíkmi Mistral

marton_popradske
Moderátor
21. okt 2018

Krásnu nedeľu všetkým😊 K týmto chladným dňom patrí jednoducho čaj. Už ste ochutnali naše ovocné čaje Mistral s kvetovými príchuťami? Sú to jedinečné čaje svojho druhu, v ktorých sme kvety položili do ovocia. Ak je v poézii základ slovo, tak pri čaji je to jeho vôňa. Vyskúšajte naše čajíky a dajte nám vedieť, ako Vám chutili. Objednať si ich môžete aj online: https://www.popradske.sk/baner/vonave-ovocne-ca...
Krásnu nedeľu ešte😊

irenaliza
21. okt 2018

Krásnu nedeľu prajem vyskúšala som a sú výnimočne a mojac13 ročná dcérka miluje cajiky viac ako ja a rada skúša a vychutnáva a Čaje miluje a najmä tie bylinkové a teraz najmä antistres ale naozaj čase čaje či ovocné či bylinkové sú jedna báseň a tak jednu básničku posielame možno poteší.
Vonku začína nám sychravé jeseň,
no netreba byť nešťastný,
veď stačí pozakryvat sa dekou
objať svoje deti a manžela
a spolu sa smiať a dobrú náladu
mať a čerešničkou k tomu
bude teplý super čajikod
Popradské a Mistral
tie nikdy nesklamú.
Krásnu nedeľu všetkým zo srdca
prajem a ďakujem @marton_popradske
za super týždeň
bolo mi cťou

cupakabricka
21. okt 2018

Dobrý. Ako som už spomínala...tak tieto som nemala a kúpim si niektorý najbližšie keď pôjdem do obchodu a ochutnam ;) určite skvelo chutia a ten slivkový musí byť suprovy ;)
Tiež prajem krásnu nedeľu a veľmi pekne ďakujem za skvelý týždeň strávený s vami a vašimi cajikmi 🙂 ste super 🙂 🙂 🙂

marton_popradske
autorModerátor
21. okt 2018

@irenaliza tak to je veľmi milé a krásne. Ďakujeme Vám veľmi pekne za pochvalu aj za krásnu čajíkovú básničku. Krásnu nedeľu ešte. - Jano Marton

marton_popradske
autorModerátor
21. okt 2018

@cupakabricka ďakujeme. Určite ich ochutnajte, môžte si ich objednať aj on-line v našom krásnom eshope: www.popradske.sk