Nová týždenná súťaž!

danonino_lucia
22. jún 2014

Ahoj Dievčatá, mám tu pre vás ďalšiu súťažnú otázku o tri výhry (jeden balíček a dvoch plyšových dinosaurov)

Aký je vás najzaujímavejší zážitok z víkendu s Vašim dieťatkom?

(Môžete napísať alebo poslať fotky, súťaž sa bude vyhodnocovať budúci piatok)

vefi89
22. jún 2014
samasa
22. jún 2014

pre mňa ani nie že zážitok víkendu...ale asi leta celkovo 😀 ešte nikdy sa nám toto nepodarilo... aby zaspali všetci naraz 😀

tosomja
22. jún 2014

U nás sa každý víkend pomáha v kuchyni 🙂 Od malička je šikovnica 😀 Posledná fotka nie je celovíkendová, ale polhodiny u babky 🙂 a neskutočná radosť 🙂 (na oboch stranách) 😀
Samozrejme najzaujímavejší okamih z víkendu 😀

danonino_lucia
autor
22. jún 2014

Wau!

mija5252
22. jún 2014

Tento víkend bol naozaj pestrý 🙂
1. konečne nám prišiel tatino po mesiaci domov (aj ked len na 4 dni) tak sme stihli zoo Bojnice - Bianka bola 1x v zoo a bol to konečne náš prvý rodinný výlet.
2. Bianka zistila načo sa používa nočník 🙂
3. po dlhých nespavých nociach sa a prvý zúbok sa prerezal

mery333
22. jún 2014

Ahojky, takže u nás je SOBOTA hádam rovnaká ako v každej inej domácnosti pracovná a NEDEĽA už býva taká pohodičkovááá. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

glumdolf
22. jún 2014

Tak moja malá 15 - mesačná Janka mala perný víkend 🙂 Konečne prišla na to, že nohy sú aj na chodenie a nielen na lezenie. Takže začala chodiť a tým pádom celý víkend skúšala ako to teda funguje 🙂 A aby sme jej to aj trošku uľahčili, tak sme s ňou boli u kamošky na koňoch a ukázali jej aj svet z konského chrbta.

jeane98
22. jún 2014

My sme mali super zážitok, učili sme našu Emku plávať🙂

luciaf13
22. jún 2014

Foto sice zo stareho mobilu ale nevadi,okamih zachyteny 🙂 dnes som sa vybrala s mojimi troma fafrnmi na uzasne babkove divadielko, skoda ze tatino musel byt v robote. Ale uzili sme si 🙂

hopok
22. jún 2014

my sme si užili raňajky na terase 🙂 najprv páročky a potom "alkohol" 🙂

futu
22. jún 2014

Moja prva jazda 🙂

titkovamiriam
22. jún 2014

Tak pre mna su zažitkom s detmi všetky dni-ked Milan vyhral prvé jazdecké preteky,ked Michal prví raz reprezentoval Slovensko v armwresltlingu-no ozaj super zažitok som mala vo vedeckom centre pre deti Antlantis-objavovat vedu-mam tu z neho velky album ale aspon zopar fotiek-na prvom je simulacia zemetrasenia,potom klamstvo optiky/Marek tam stal maozaj celý/,ako funguje kladka,kyvadlo,ako sa miešajú farby a mnoho dalších vecí...odporúčam kto sa bude nachadzať nedaleko Bratislavi z detičkami cca od 3r.-tie urcite zaujmú maxi bubliny 🙂

luma1
22. jún 2014

U nas je najkrajsi vikend vzdy so zvieratkami :*

katuska80
23. jún 2014

Víkendová brigáda na dedine u babky 🙂 /každoročne fotenie na hrabaní sena/

fazulka17
24. jún 2014

Najkrajší víkend je keď sme spolu s mojou láskou a naším drobčekom.
Fotka je s aquaparku keď sme sa boli kúpať už tak unavená že cmúlala prštek 😀

kamilasl
24. jún 2014

@danonino_lucia
moj najvasci zazitokje ked sa moj 6 mes. syn ucil papat a moj starsi syn mal za jeden den 5 padov. mali sme to velmi zaujimave a verim ze si z nas kazdy nieco zapamata.boli to pozitivne chvile aj negativne.aha a este k tomu pribudlo kopec zabavy na grilovacke.

pepawella
24. jún 2014

Cez vikend sa konala prva ochutnavka spenatiku. Na nase prekvapenie sa nas vikendovy oslavenec 7-mich mesacnin zhostil svojej porcie s takou chutou, ze pri jednom suste hmatom a la pravy hak vytrhol mame lyzicku a pokracoval v jedeni sam....ta radost, ze moze robit lyzickou zelene frky smerom na mamu a vsade okolo seba bola neopisatelna...Ani Pepek namornik by sa za tento hrdinsky vykon nehanbil!

olivka26
25. jún 2014

cez vikend som zistila ze dcerka je mozno lepsia soferka ako ja :D
SVOJU PRVU JAZDU ZVLADLA SKVELO 🙂

tosomja
27. jún 2014

@danonino_lucia Dobrý večer, kedy je vyhodnotenie súťaže? či už bolo?..neverím, že mám šancu, ale zaujíma ma víťaz 😉

danonino_lucia
autor
27. jún 2014

Dobrý večer dievčatá, nechcela som súťaž zatvárať skoro, keby sa ešte niekto chcel pridať 😉

A musela som dlho premýšľať, lebo všetky príspevky skvelé. Bohužiaľ mi ostal už iba posledný balíček a štyri Dinovia, tak som sa rozhodla dnes nerobiť súťaž a podeliť to medzi vás.
Balíček posielam jeane98 a plyšových Dinov pošlem titkovamiriam, tosomja, mija5252 a katuska80. Všetky ste naozaj úžasné, ja som iba zo svojho pôsobení tu na Koníku nadšená, lebo je super, čo všetko deťmi robíte 😀

tosomja
27. jún 2014

@danonino_lucia ešte raz ďakujem veľmi pekne, Vikinka sa poteší Dinkovi 🙂

jeane98
28. jún 2014

@danonino_lucia ďakujeme a na oplátku posielame srdiečko:D

katuska80
29. jún 2014

@danonino_lucia dakujeme 🙂

mija5252
29. jún 2014

dakujeme 🙂 už sa nevieme dočkať Dina 🙂

oktobermimi
29. jún 2014

🙂