Už ste s deťmi boli na výlete?

danonino_lucia
20. jún 2014

Máte nejaké tipy na výlety s deťmi? Kde sa vám najviac páčilo a kam by ste sa určite chceli vrátiť?

juliet221
20. jún 2014

s detmi sem sli elektrickou z popradu do stareho smokovca tam sme presadli na lanovku ktora nas vyviezla na hrebienok a potom pekna tura peso z hrebienku na reinerovu chatu, studenovodske vodopady , bilikova chata a naspet na hrebienok. potom lanovkou dole do smokovca a opet elektrickou do popradu.

vulka
20. jún 2014

Na Moravu do Valtíc. Boli sme tam vlani v lete. Pre deti super prostredie. Veľmi sa nám tam páčilo.
Alebo do Roháčov. Alebo kúpať sa do najteplejšej slovenskej priehrady Teplý vrch.

juliet221
20. jún 2014

tu su este nejake fotky . maly nam zaspinka ale aj pochodil a starsi zvladol celu turu krasne dokonca i ja v 26tt

danonino_lucia
autor
20. jún 2014

@juliet221
To ste dobrá 😉 A fotky sú veľmi pekné 😀

danonino_lucia
autor
20. jún 2014

@vulka
Tak to ste mali pekný výlet, v lete sú Valtice nádherné. Ale ta cesta tam 😒

titkovamiriam
20. jún 2014

U nas sa miluje voda,takže thermalne kupaliska ako Veľký Meder,Dunajská streda,Senec-su naše naj destinacie a keďže som Bratislavčanka milujem výlety na Kamzík,Devín,Železnú studienku a konečne som bola aj na Sandbergu 🙂.Výlety do Malých Karpát,sološnice na čertovu skalu,

lula5552
20. jún 2014

@juliet221 AHoj my sa chystame do SLovenskeho raja zhanam aj ja turisticky vak pre krpca nieje to nebezpecne? aky mate tento vak?

juliet221
20. jún 2014

@lula5552 ahoj no my mame uplen nejdoduchy. obe moje deti sme v nom prevlacali kade tade. da sa tam babo aj pripnut. samozrejme treba byt opatrny. ale inak v pohode . su vselijake a hlavne vselijake cenove rozhrania podla toho na aky mate. ja som tento kupila od kamosky.

skoricaxx
20. jún 2014

No nas najstarši 4,5 povie že ked nejdeme na kopec tak to nie je výlet..........naposledy železnička čierny Balog odtiaľ lesnícky skanzem a nakoniec večer sme dali ešte vodopád bystré celý výlet bol super ale výlez rebríkami nad vodopád to sme u neho vyhrali
najmladšie 0,5roka sme tento krát nemali ale boli sme už aj zo všetkými tromi, nosíme v šatke najmladšie celý čas, protrednú dcéru 2,5 tak trištvrte cesty a najstaršiemu 4,5 už sem tam nestíham........."mami prečo zase stojiš? už poď"

lula5552
20. jún 2014

@juliet221 prave preto sa pytam na cene mi nezalezi prvorada je bezpecnost len nas mali je taky neposedko neobsedi ani v kociku tak neviem co mam do toho investovat a kupit ho lebo sa mi nechce vyhodit 90e za vak ked tam ani nebude chcet byt :( vase detska tak chceli byt

juliet221
20. jún 2014

@lula5552 my mame to iste. nas maly v kociku neposedi ani 5 minut, v zivote mi nezaspal v kociku a od kedy chodi este horsie . tiez som sa bala jak tam bude sediet a krasne sedele cely cas este aj pospal.. a ked ti nesi odkaza na ten najlacnejsi tak su aj bezpecnejsie aj pohdlnejsie ako nas. alebo niektore predajne napr. tu v pp 1 aj poziciava

lula5552
20. jún 2014

@juliet221 a ved to by som asi skor brala pozacat niekde a za kolko u vas poziciavaju nevies?

michaelamilan
20. jún 2014

My máme neposedné nohy, takže sme na výlete takmer každý víkend. Milujeme tak ako Vysoké tatry, termálne kúpaliská, hrady, zámky........ malý s nami chodil už keď bol v brušku a doteraz cestovanie zbožňuje........Jednoducho chodíme po slovensku krížom krážom.
No kam by som sa opäť rada vrátila, bolo "kamenné more" a Liptovský mikuláš termálne kúpalisko........ale sú aj miesta kde sme aj x do roka ako napr. Bojnice, Červený kameň a o Bratislave ani nehovorím, to je ako náš druhý domov 🙂