Šport vo voľnom čase

sisa_dm
Moderátor
13. dec 2018

Hovorí sa, že deti si berú najväčší príklad zo svojich rodičov. 😊 Ak ich chceme viesť k pohybu a zdravému životnému štýlu, mali by sme ho praktikovať aj my. Stačí nechať deti na chvíľu s tatinom a ísť si napr. na 30 min zabehnúť! Tak spravíte veľa pre seba - oddýchnete si a spálite zopár kalórií. Keď takto vybehnete párkrát, tak v septembri si môžte zabehnúť pre medailu na našom dm ženskom behu🙂
https://www.dm-zenskybeh.sk

Čo je váš obľúbený šport? ☺️

andreakacmi
13. dec 2018

@sisa_dm tenis 🙂 a lezenie.... a malá má síce len pár mesiacov, no už teraz ju berieme ako budúcu parťačku na všetko 🙂

ivusik29
13. dec 2018

@sisa_dm pred tehotenstvom som behavala, hrala tenis,plavala, chodila na prechadzky a mensie tury, bike vsetko rekreacne, teraz nemam vela moznosti teda nechcela som maleho nechat dlho bezomna. Ale mojim novym sportom je prechadzka s kocikom 🙂 a beh po dome za tym mojim sidlom. Ked bude vacsi tesim sa na spolocne bicyklovanie aj s tatinom :D

nen_ka
13. dec 2018

Flyfitness a acroyoga. Malicka so mnou cvicila uz v brusku a tesim sa, ked bude zase chodit so mnou na hodiny. Zatial trenujeme doma aspon zaklady 😁

foolie
13. dec 2018

futbal ;) Samko od 4. rokov, tatik hrával 2.ligu a mamka hrávala futbal a 9 rokov futbalová rozhodkyňa ale máme veľmi radi prírodu a objavovanie krás Slovenska ;)

majik66
13. dec 2018

Radi behame po vonku, no tento rok sme zacali chodit na mini vyletiky. Kedze deticky uz podarstli, uz je to realizovatelne. Asi ten najlepsi bol zvladnuty nasimi detmi 2r ( tu sice tatino vyniesol) ale 5r syncek to dal ako pan na Kojsovku po svojich 🙂
Okrem toho manzel so synom maju spolocnu zaluvu a to kolobezka (manzel) a spalacia kara (syn) spolu spravia aj par km.
A je vela pravda,ze deti si beru priklad od rodicov a to niele v pohybe 🙂

biance
14. dec 2018

Momentálne nemám veľa času pri svojich dvoch malých deťoch na seba. V lete športujem s nimi, keď sme vonku a za nimi behám keď mi utekajú 😁 za mlada som hrala volejbal, teraz si viem sem-tam ísť zahrať, brala by som častejšie. Niekedy som aj behavala a chodila do posilňovne, ako píšem robím to stále.... s mojimi deťmi 😁

sisus23
14. dec 2018

tenis a squash 🙂

sweetyna
14. dec 2018

Velmi rada chodim behavat a taktiez hrat s manzelom squash ale to chodime pomenej, kedze Moniku malokedy mame kde odlozit 🙂

micaaa
14. dec 2018

Po prvom tehotenstve na chytil beh a posilovanie. Behom pol roka som lepšie vyzerala ako pred tehotenstvom. Teraz čakám druhé tak som musela poľaviť lebo sa vyskytli trošku problémy ale už sa na to teším ako budem môcť znovu začať.

strihalka
14. dec 2018

u nas beha cela rodina....zacal behat ocko, neskor ja a deti se pridali tez. Ked ideme na pretek, tak vzdy hladame aj take kde su detske kategorie..... plati ze co do deti vlozite,se vam aj vrati, preto se starsi dcerka umitnila uz ja na bedni🙂

cupakabricka
14. dec 2018

Ahoj. No ja moc nesportujem ;) v lete občas vyjdem na kolieskové korčule a bezne občas doma nejaký ten brusak a drep... 😂😂🤔🤔🤔 Sem tam s malou len tak poskakujeme a mávame rukami 😂😂😂😁😁😁🤣🤣🤣 a ona sa teší že cvičíme ;) behať nebeham ;) :( som rada keď dobehnem na briku ktorá mi občas ujde a a trcim potom na zastávke ďalších 15 minút 😂😂😂😂😂😂😂😃😃😃😋😋😋😋😋😋

nelly761
14. dec 2018

V lete su to kolieskove korcule. Ked cez vikend rodinka este spi ja skacem na korcule neni nad lepsi start dna 👍 v zime lyzujeme. V lete vsetci spolu bicyklujeme. Plavanie v obidvoch rocnych obdobiach. Milujeme Tatry cize,sme taka aktivna rodinka pohyb je nasa ❤❤❤❤❤

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@ivusik29 tak s tým kočíkom sa veru ako maminy dosť nabeháte, takže to je určite tiež šport 🙂

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@nen_ka tak toto sú pre mňa fakt dva zaujímavé druhy športu 🙂 Ešte som ich neskúšala, ale chystám sa aj ja na to:D 🙂

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@nelly761 to je super, že vy aj deti takto fungujete 🙂 Podľa mňa u vás musí byť dobrá nálada stále, lebo športom vyplavujete endorfíny a potom máte aj lepšiu náladu všetci 🙂

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@cupakabricka haha, to potom si nadávaš, že načo si bežala keď musíš aj tak čakať čo?:D 🙂 .Aj to mávanie rukami nohami je super, hlavne že je pohyb, no nie?🙂

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@strihalka wau, tak vy ste mega športovci 🙂 Šikovné deti máte doma !

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@foolie pri takej futbalistickej rodine mám pocit, že vyrastá ďalšia futbalová hviezda, čo?🙂

foolie
14. dec 2018

@sisa_dm uvidíme ak bude chcieť hrať futbal bude ak si nájde iný šport budem ho podporovať ale zatiaľ ho baví futbal 🙂

nen_ka
14. dec 2018

@sisa_dm ja som sa stala zavislackou 😁 urcite odporucam, okrem dokladneho precvicenia celeho tela je pri tom aj velka sranda

nelly761
14. dec 2018

@sisa_dm asi tak ako vsade kde su deti je to striedavo. Raz je super a raz horsie... 😉