SÚŤAŽ: Vianočné upratovanie aj s pomocníkmi 🙂

sisa_dm
Moderátor
13. dec 2018

Ako prebieha u vás Vianočné upratovanie? Zapájate do toho aj svoje deti?
Máte nejaké upratovacie tipy, triky alebo obľúbené čistiace prostriedky, ktorými vyčistíte všetko a vždy? 🙂
Podeľte sa s nami s vaším obľúbeným čistiacim prostriedkom, tipmi a radami na upratovanie alebo ukážte, ako vám pomáhajú vaši malý pomocníci a ja v sobotu na obed vyberiem 4 z vás, ktorým pošleme dm balíček!

livizi
14. dec 2018

Z času na čas treba mamičke pomôcť, aby sa nezodrala 🙂

slavaf
14. dec 2018

Vlhčené utierky. Tie mám poruke vždy a vyčistím všetko. A ešte moje malé pomocníčky 🙂

zuzubb007
14. dec 2018

výrobky dm používame snáď na všetko, upratujú aj moje dve deti, asi takým spôsobom, že vezmú handričku 10 minút poutierajú a keď ich to prestane baviť idú sa akože hrať do detskej pričom rozhádžu hračky po celej izbe :D, takže maminka má potom dvojnásobok roboty, Ps: pred vianocami neupratujeme nejak špeciálne asi tak ako počas celého roka čo treba poutierať a tak 🙂

jankabacova
14. dec 2018

Môj malý najradšej utiera stôl, nastrieka clin a utiera, raz stihol nastriekať celý clin to bolo radosti kým som dobehla, odvtedy má svoj clin kde mu len odlievam aby nemal plný : )

z3
14. dec 2018

Momentalne mi drobec pomaha s vianocnym pecenim a dnes zdobil stromcek (5 gul na 1 vetvicku) 🙂 ale inak velmi rad upratuje, zapina pracku, mycku, utiera stol, vysava.... Samozrejme pri tom pouzivam skvele prostriedky z DM, ci uz odmastovac, tekuty prasok, cistic rury, cistic skiel.... Milujem vonne perlicky do prania, obrusky proti zafarbeniu pradla alebo osviezovac vzduchu. Pouzivam ich vsade kedze su to kvalitne prostriedky za vynikajucu cenu

laduson
14. dec 2018

Pri dvoch malých deťoch som rada ak stíham aspoň základné úkony, ako povysávať, zmyť dlážku a umyť wc... Moji najvernejší pomocníci sú od značky frosch (ako vidieť potrebujem.doplnit zásoby ) 😊

nancy666
15. dec 2018

Tak ja sa snažím upratovať vždy nejakú časť. Napríklad dnes to bola kuchyňa špeciálne strana kde je drez 🙂) a tak kým sa dostanem po celom byte môžem začať znova 🙂) vlhčené utierky sú top, používa ich aj staršia, ale ona tie detske na ritku, chémiu jej nedovolím. A junior nech sa najprv naučí chodiť, v bruchu ďalšia posila no bude to pestré 🙂 ale deti treba zapájať, koniec koncov aj oni robia bordel. Mala mi odjakživa pomáha s umývackou, má svoj mop a vedierko tak umýva vždy zároveň, vynáša si svoj minikos z izby a tak, čo sa za mladi naučíš, mama ani tato už robiť nemusia 🙂) hihi

terey
15. dec 2018

Vlhcene utierky vacsinou zvladnu vsetky skvrny

zuzipolo
15. dec 2018

Asi najradšej mám univerzálne utierky,okrem toho,že krásne vyčistia povrch tak ho prevoňajú,ďalej čistič do kúpeľne a octový čistiť 🙂

venija
15. dec 2018

upratovanie je zatiaľ iba na mne, malá v tom "záľubu" ešte nenašla. Najčastejšie si vypomáham octom.

timka912
15. dec 2018

Moje oblubene produkty na upratovanie su utierky Denkmit v neobmedzenom mnozstve,vo vseliakych voniach.Stale ich mam doma,vsetko s nimi utieram.Upratovanie je tak ovela lahsie a vonavejsie ❤

ada510
15. dec 2018

Pouzivam hlavne Denkmit vyrobky oblubeny je hlavne sprej na vodny kamen...moj synacik nieje upracovaci typ ale niekedy pomoze no...😂😂😂

anka2103
15. dec 2018

Moji najvernejší pomocníci 😍😍😍

paprndekel
15. dec 2018

Pravidelne upratujeme všetci spolu. ved zijeme pokope 🙂 neskutocne rada vysavam 🙂neuveritelne, vsak? :D

drdrdr
15. dec 2018

Ja mam pocit, že odkedy mám deti, ziadny tip ani trik na upratovanie nefunguje... starsia dcéra sa už snaží aj pomôcť, skúša vysavat, utierať prach, ale baví ju to vždy len chvíľu.... mladšia, o dva týždne ročná dcéra je práve vo fáze, kedy všetko zhadzuje, rozoberá, vyhadzuje zo skrine a z linky, takže kým ja upracem jednu miestnost, v ďalšej to zatiaľ vyzerá, ako keby tam buchla bomba . Podstatne pre mna je teraz hlavne mať po ruke vždy vlhcene a suché utierky, ktorými zachranujem menšie katastrofy😀

sisa_dm
autorModerátor
15. dec 2018

@olgamiroslav @majocka24 @jachin @zuzubb007 gratulujem, dnes šťastena sadla na vás 😊. Pošlite mi prosím do správy vaše adresy. Som rada, že všetky máte takých skvelých pomocníkov doma a že medzi vašimi upratovacími pomocníkmi sa nájdu aj výrobky z dmky 😊

zuzubb007
15. dec 2018

@sisa_dm Ďakujem ďakujeeeeeem teším sa 🙂

majocka24
15. dec 2018

@sisa_dm dakujeme pisem Ip

domculik
15. dec 2018

@sisa_dm Moj oblubeny cistiaci prostriedok je ocot ! Pouzivam ho na cistenie baterii, umyvadiel, WC, podlah, odvapnovanie cajnika, kanvice, pracky, umyvacky. Pouzivam ho ako avivaz, vybieluje pradlo, odstranuje vodny kamen, je eko !

blbovina
15. dec 2018

Ahoj. Nas je doma v podnajme v byte vela, stale je co upratovat a tak velke Vianocne upratovanie nerobim.
Predtym to bolo ine, to bolo luxovanie!

olgamiroslav
16. dec 2018

@sisa_dm písala som IP 😊 ďakujem