SÚŤAŽ: dm Event snov?

sisa_dm
Moderátor
12. apr 2018

Predstav si, že tvoja úloha je zorganizovať dm event snov s neobmedzeným rozpočtom. Kde by to bolo? Vonku, vo veľkej hale alebo na streche? Kto by bol súčasťou programu? Vizážistky, kaderníci? Alebo slávny rockový speváci, či riaditeľ najväčšej firmy sveta, ktorý by ponúkali naše dm výrobky na testovanie? Aké aktivity by ste tam dali? Tancovanie s deťmi? Beh cez prekážky? Jedenie a ležanie na gauči? 🙂 Akým štýlom by ste dali do povedomia zákazníkom našu značku?
Kreativite sa medze nekladú, tak sa skús stať chvíľkovým organizátorom a ukáž, aký event by si zorganizovala ty! 🙂
V nedeľu vyberiem 4 z vás, ktorým pošleme veľké baličky s dm produktami 🙂 Teším sa na vaše skvelé nápady!🍹

greta123
15. apr 2018

Ja by som pozvala svojich priateľov a rodinu na jednu veľkú prezentáciu všetkých výrobkov DM, vlastne by to boli švédske stoly, kde by boli výrobky od výmyslu sveta a každý by si mohol vybrať ten svoj najobľúbenejší. Na druhom stole by zase bolo pohostenie vo forme zdravých výrobkov, nápojov, pripravených z Bio výrobkov DM. Nemohla by chýbať ani hudba, veď aké by to bolo bez zábavy. Bavili by sme sa všetci dospelí aj detičky. A potom unavení, ale šťastní, hurá do sprchy s Balea sprcháčom...a do voňavej postieľky vyspať sa do krásy až do rána bieleho...🙂😉😎

sisa_dm
autorModerátor
15. apr 2018

ĎAKUJEM KRÁSNE ZA VŠETKY VAŠE EVENTY! ❤
Na každý jeden by som určite išla a každý jeden by som si určite užila. Ste perfektné 👍
Ak dovolíte, tak sa určite nechám inšpirovať pri ďalších našich eventoch aj vašimi nápadmi! Už teraz vás na ne pozývam a pokiaľ tam bude niečo z vášho eventu, tak sa tam určite zastavte pri nás a drgnite do nás, že hej - to bol môj nápad, aby som vám mohla aj osobne poďakovať! 🙈

Aby to bolo objektívne, tak som zase siahla po zlosovaciom programe. A tými 4 šťastnými sa dnes stávajú @purinkaa @meiwe @bambluka9999 a @majik66. Pošlite mi adresu do správy 🙂. GRATULUJEM výherkyňam a všetkým ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEM za zapojenie. Ste super!👏

majocka24
15. apr 2018

@sisa_dm blahoželám 😊

meiwe
15. apr 2018

jeeej dakujem 🙂

evamajercak
15. apr 2018

Gratulujem výhercom 😉

bambulka9999
15. apr 2018

@sisa_dm
Dobry vecer, chcem sa spytat, ci sa nahodou nestal preklep vo vyhercoch. Pisete @bambluka9999. Je to spravny vyherca, alebo sa mozem tesit, ze som to ja - bambulka9999.
Pekny vecer.

bambulka9999
15. apr 2018

Gratulujem vyhercom

purinkaa
16. apr 2018

@sisa_dm Juchuuuu, tesim sa na dm eventy aj osobne 😉.