SÚŤAŽ: Keď sa povie dm...

sisa_dm
Moderátor
11. apr 2018

Čo vám ako prvé napadne pri slove dmka? S čím sa vám spája toto slovíčko? Je to šampón, ktorý máte v kúpeľni? Alebo je to ovsená kaša, ktorú práve raňajkujete? Alebo je to príjemná vôňa?

Podeľte sa s tým s nami a ja v piatok ráno vyberiem 5 z vás, ktorým pošleme balíček plný dm produktov. 🙂

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ 🙂

@lamanka @ninus29 @foolie @darina007 @atinkaa GRATULUJEM 🙂 Napíšte mi adresu do správy 🙂
Ďakujem za každý jeden príspevok 😘 Veľmi si vážime vašu pochvalu a spokojnosť. Je to pre nás veľká radosť a hlavne veľká motivácia, aby sme sa stále snažili zlepšovať a posúvať vpred! Veríme, že budete mať stále dôvod na spokojnosť, pretože my sa budeme vždy snažiť, aby ste boli hlavne spokojní vy, naši zákazníci 🙂
Ešte raz gratulujem výherkyňam a VEĽKÉ ĎAKUJEM pre všetky komenty 🌹

meiwe
26. apr 2018

@atinkaa ja tiez nemam :(

atinkaa
26. apr 2018

@meiwe tak snad to este neposlali ....neviem, ja mam naposledy spravu, ze balicky sisa bali - ked som posielala adresu, odvtedy nic....ani v schranke ako principialne to bez balicku prezijem ale je to taka povinnost cakat postara, prvykrat som vyhrala ja - moje bambulky uz maju od jesene svoje poprve vyhrane - lego sutaz s konikom tiez a prebiehalo to inak....mali sme cislo, kuriera....komunikacia ina, aj ked berem ina firma.....zelam nech sa tvoj balicek coskoro k tebe dostane, nas snad tiez najde spravny dom. Pekny den prajem!

meiwe
26. apr 2018

@atinkaa aj k tebe nech dorazi 🙂, tiez to iste ako u teba , tak tiez neviem co s tym .. nakolko byvam mimo SR , tak musim furt pribuznych otravovat ci mi nieco nedoslo aby som si po to dosla

sssilvia85
28. apr 2018

Ja som vyhrala asi 3-4dni predtouto sutazou tiez od sise dm a uz to mam doma sice ja som mimo domu ale manzel to bol vyzdvyhnut na poste, tak ked pridem domou budem rozbalovat. Urcite vam to dorazi 😊

foolie
30. apr 2018

balicek dnes dorazil 🙂

ninus29
30. apr 2018

Dnes balíček prišiel...Ďakujem,veľmi ma potešila.každá jedna vec z DM 😍

meiwe
1. máj 2018

mne este nedorazil :(