Kam chodievate na výlety po Slovensku?

danica_rajec
24. mar 2016

Ahojte 🙂 U nás doma turistiku milujeme. Minulý rok sme mali úžasný zážitok z Rajeckej doliny. Preliezli sme celé Súľovské vrchy, pojazdili na koníkoch neďaleko Rajeckých Teplíc a napokon sme si urobili krásne fotky v Čičmanoch. Aké sú vaše turistické plány na tento rok? 😉
Prajem krásny Zelený štvrtok 🙂
Danica

danica_rajec
autor
24. mar 2016

...a toto je ten spomínaný výlet 🙂 naozaj odporúčam

minulin
24. mar 2016

My mame v plane s drobcom tento rok v lete pochodit Tatry, aj nejake jaskyne, zamky, hrady... Snad sa nam nieco z toho podari dodrzat, lebo vacsinou naplanujeme, a vzdy do toho nieco vlezie :(

vlastulina1
24. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

my zboznujeme Tatry 🙂

elenajezova
24. mar 2016

My sme mali Vysoké Tatry minulý rok, tento rok to budú Nízke Tatry a Liptov. Uz sa velmi tesime.

slavaf
24. mar 2016

My sme mali Nízke Tatry a Liptov minulý rok a toho roku plánujeme Vysoké Tatry 😉

efy
24. mar 2016

Kedze nas syncek este je malicky na dlhsiu turistiku a kedze byvame na vychode,my sme navstivili Zadielsku dolinu, Hajske vodopady, ale v lete planujeme kratsie tury vo Vysokych Tatrach. Tesime sa.

danica_rajec
autor
24. mar 2016

s detičkami a počasím to býva na výletoch náročnejšie, ale niekedy aj krátka prechádzka urobí krásny zážitok. A to naše Slovensko je naozaj úžasné 🙂 Prajem všetkým krásne veľkonočné sviatky @minulin @vlastulina1 @elenajezova @slavaf @efy 🙂

evulienkaslx
24. mar 2016

Tatry, Liptov, Zahorie 🙂

cukricek12
24. mar 2016

Najradšej chodíme do okolia Liptova. Tento rok ešte nevieme, ale keďže máme syna, tak tie výlety prispôsobíme jemu- hlavne nech to nie je dlhá trasa autom.

rejoice
24. mar 2016

Veľmi sa nám páči Deň stromu v Čiernom Balogu- Vydrovo 🙂 3 krát sme sa už zúčastnili a odporúčam hlavne rodinám s detičkami.

igiana
24. mar 2016

@danica_rajec No moj manzel je typ, ktory chvilu neobsedi, ked ma volno hned berie deti na nejaky vylet alebo turu, ja chodim podla moznosti, pokial je to lahsia tura, ideme aj s malymi, inac chodi so starsimi na niekolko dni, pochodili Fatru, Slovesnky raj, Nizke Tatry, Sulovske vrchy, vela hradov, jeho srdcovka je Banska Stiavnica, dokaze deti tak znicit, ze vzdy povedia ze nikdy viac 😀 , ale rychlo zabudnu na tu namahu a ostanu im len pekne spomienky a tak zvovu urobia tu istu chybu a znovu sa tesia na dalsku turu 😀 . Viem ako sa citia, tiez som si s nim kym sme nemali male deti riadne "uzila" 😀

danica_rajec
autor
25. mar 2016

@igiana to znie veľmi akčne, pozdravte manžela 🙂

jana_eyre
25. mar 2016

vsade kam sa da.. mame pobehane takmer cele slovensko, milujeme mesta, ale aj prirodu.. na dovolenkku sa tento rok chystame do rajeckych teplic - aj minuly rok sme boli.. milujem to tam, totiz ako dieta som tam travila tyzdne na prazdninach, moja babka tam mala chatu..

po rokoch som videla svoju tetu a uja, ktori tu chatu zdedili a pripomenula som si detstvo.. je tam krasne a vsade blizko, mame totiz velmi radi stredne slovensko.. tam je perfektna turistika, vela zvladnu aj male deti.. sme spolu s manzelom uz dlhe roky a sme velmi na vylety, zdedili to nastastie aj nase deti.. 😀

sisi208
26. mar 2016

tak kedze mame blizko Zemplinsku Siravu, Vinne jazero, Viniansky hrad a Morske oko tak nase cesty vedu prave tam 🙂 a teraz uz aj s nasim drobcom...milujeme prirodu a uzivame si taketo spolocne chvile