MiniSÚŤAŽ o balíček produktov na opaľovanie!

ivana_drmax
18. máj 2016

Pošlite nám fotografiu z vašej najvydarenejšej dovolenky a vyhrajte balíček produktov značky Dr.Max v hodnote 40 €. Víťaza vyberieme dnes o 16.00 hodine!

Zloženie balíčka:
Equilibria baby SPF 30 200 ml mlieko, Equilibria adult SPF 30 200 ml lotion, Equilibria Aftersun.

Súťaž trvá od stredy 18. mája 2016, od 13.00 hodiny a vyhodnotenie bude dnes, v stredu 18. mája 2016 o 16.00 hodine!

Výhry pošleme do 2 týždňov.

Len upozorňujeme, že uprednostnení budú tí, ktorí v našich súťažiach ešte nevyhrali. Aby to bolo fér!

trendovepostielky
18. máj 2016

Corfu: Kto z nás je najkrajší somárik 🙂 🙂 🙂 ?

majuss33
18. máj 2016

Naša najlepšia dovolenka pri mori v Turecku, nádherné zážitky 🙂

evkakd
18. máj 2016

Nasa prva dovolenka s detickami pri mori 😍 velmi sme si to uzili 😄

marecek1
18. máj 2016

Aj keď máme radi more, radi spoznávame aj naše Slovensko - krásna je napríklad Orava, alebo aj Kysuce - foto je z Múzea kysuckej dediny vo Vychylovke. Deťom sa tam veľmi páčilo - krásna príroda, ovečky, vláčik 🙂

janettan
18. máj 2016

fotky z našej prvej rodinnej dovolenky na Rhodose - mala som obavy z toho, čo všetko sa môže prihodiť a nakoniec sme si odtiaľ doniesli len nádherné spomienky a bez našich detičiek si už žiadny výlet a dovolenku ani neviem predstaviť PS: samozrejme ani bez kvalitného opaľovacieho krému, pretože dcérka citlivo zareagovala prvý deň na slniečko a očervenel jej chrbátik, tak sme museli použiť vyšší faktor a všetko bolo o.k.

anturia78
18. máj 2016

Naše najlepšie dovolenky sú u starkej a starkého na dedine a v bazéne, kde náš 3,5 ročný syn dokáže presedieť celé dni 🙂 a má samozrejme aj obed v bazéne 😀

ajino
18. máj 2016

Naša zatiaľ malá dovolenka so synom bola v Bojniciach vo ZOO, dúfam že budú čoskoro aj ďalšie a možno aj pri mori (ledva stíham súťaž tak som nenašla rýchlo fotku kde som odfotená so synčekom 🙂 )

s_i_s_a
18. máj 2016

Nasa prva dovca pri mori 😊

ivana_drmax
autor
18. máj 2016

Takže. Prichádza vyhodnotenie. Tušíte, kto by mohol vyhrať? Alebo koho by ste nominovali na výhercu vy?

ajino
18. máj 2016

Naša zatiaľ malá dovolenka so synom bola v Bojniciach vo ZOO, dúfam že budú čoskoro aj ďalšie a možno aj pri mori (ledva stíham súťaž tak som nenašla rýchlo fotku kde som odfotená so synčekom 🙂 ) a samozrejme som zase zabudla pridať fotky do prvého príspevku

s_i_s_a
18. máj 2016

@ivana_drmax vsetky fotecky su krasne...ale ja by som nominovala marecek1 😊...nadherne zabery 👍

ivana_drmax
autor
18. máj 2016

Mojou favoritkou je @hranolka22. Keďže na foto je dosť detí, určite opaľovacie krémy využiješ. 😉
Pošli mi do správy svoju adresu a telefónne číslo, ako aj email.
Balíček Ti príde približne do dvoch týždňov.

A vy ostatné, sledujte nás i naďalej, o chvíľu vyhlásim ďalšiu súťaž.

hranolka22
18. máj 2016

@ivana_drmax
wow,prvýkrát som niečo vyhrala 😵 😵 😵
Ďakujeme krásne. Krémy určite využijú aj moje 3 deti a aj ja,aby som chránila šttvtý pokladík čo ešte aká v brušku 🙂 🙂