Používate kozmetiku určenú pre detičky aj vy?

ivana_drmax
20. máj 2016

Poznám jednu vychytávku, ktorú sem tam využijem, keď nestíham - detský púder ako suchý šampón. Vlasy sú po ňom ako umyté a ešte aj pekne voňajú! Používate nejaký z prípravkov pre deti aj vy a inak, ako sú určené?

irenaliza
20. máj 2016

Prajem krásny deň,keďže mám 4 dcérky tak musím priznať,že detskú kozmetiku tiež používam,napr.šampóny alebo aj detské krémy-nedráždia pokožku a krásne voňajú,veď aj my dospelý sme predsa ešte niekedy deti a tak sa môžeme "híčkať"detskou kozmetikou.

ivana_drmax
autor
20. máj 2016

@irenaliza Presne ako hovoríš. A naviac tá vôňa ťa potom sprevádza celý deň. 🙂

jamika27
20. máj 2016

@ivana_drmax super to som ešte nepočula, ako to robíš? to normálny púder na zásyp zadočka? to je jedno aký, či len nejakú začku koknkrétnu. Aké sú ppo ňom vlasy?

ja sa olejčekujem, detským, ruky si natieram detskými a v poseldnej dobe sa mi osvedčil na všetky problmy pleti sudocrem 🙂 takže ja určite áno

alaguema
20. máj 2016

@ivana_drmax umytie vlasov mi trvá tak 10min. Rozhodne to preferujem pred zasypávaním púdrom 😀 To tie vlasy naozaj vyzerajú normálne? Lebo si to neviem dosť dobre predstaviť. A čo sa týka kozmetiky, tak samozrejme - používame doma všetky baby tú istú. Konkrétne slovenskú hand made kozmetiku soaphoria. Je perfektná a hlavne čistá, bez zbytočných aditív, vhodná aj na jemnú detskú pokožku 🙂

stacey46
20. máj 2016

Pekný deň prajem, odkedy mám malú používam detský hydratačný krém na tvár 🙂 prípadne aj sudocrem alebo detský olejček na zmäkčenie nechtovej kožičky....

ivana_drmax
autor
20. máj 2016

Dievčatá po aplikácii detského púdra do vlasov je dôležité si vlasy poriadne vyčesať a vyfénovať.
Takýto spôsob je super iba v krajných prípadoch. 🙂

miushik765
20. máj 2016

@ivana_drmax Aj klasicky puder na tvar ma rovnaky efekt 🙂

lavinis
20. máj 2016

nie

s1m.one
20. máj 2016

Momentalne opalovaci kremik 50na tvar, je urceny pre deti, no hadam aj aj mozem🙂 a detske mydlo pouzivame cela rodiny 🙂

bibyke
20. máj 2016

To s tym pudrom robím aj ja a napr pouzivam detský sampon na kúpanie psa 😀

onmaria
20. máj 2016

aj my pouzivame i detsku kozmetiku, ci uz telove mlieka, kremy..a tiez puder, ked je treba. ale na vlasy som este neskusala 🙂