Vytopená domácnosť od spotrebiča

noro_rwe
6. júl 2016

Jednou z oblastí Energetického poradenstva RWE je aj oblasť bezpečnosti.
Vytopená práčka, umývačka, prasknutý vodovod. Určite pre tých, ktorí sme túto situáciu zažili, to bola veľmi nepríjemná skúsenosť. Ak sa k tomu pridá aj "vytopený" sused, tak sa z toho stáva hotová katastrofa. Zažili ste už podobnú skúsenosť? Čo myslíte, dá sa podobným "nehodám" predísť?

kupcovci
7. júl 2016

Dobry deň, áno stalo síce nie v terajšom byte ale ešte keď som byvala u rodičov v rodinom dome nam nasa práčka vytopila celú kúpelnu,jedno šťastie sme mali že pod nami nik nebýva,ale teda nebol to dobrý zážitok.

noro_rwe
autor
8. júl 2016

@kupcovci Dobrý deň. Je nám ľúto tejto Vašej skúsenosti. Boli by sme radi, keby sa Vám to v budúcnosti už nestalo. Prosíme Vás, aby ste nám do súkromnej správy napísali Vaše kontaktné údaje a my Vám pošleme Alarmy pri vytopení Honeywell 😉 😎 🙂

kupcovci
8. júl 2016

@noro_rwe dakujeme dúfam že už takú skúsenosť nebudem mať, a ďakujem 🙂

emilia25
8. júl 2016

@noro_rwe prosim vas dnes mi prisla karta vyhod ale ked som citala tie ustanovenia sa mi to tam ako si vela veci vylucuje.viete aby som zbytocne neplatila za nieco co na nic nebude narok.mam tam asistencne sluzby pre domacnost plus zaruka spotrebicov.dakujem velmi pekne za odpoved.

noro_rwe
autor
10. júl 2016

@emilia25 Dobrý deň. Prosím Vás, aby ste mi napísali do správy Vaše tel.číslo a kolegovia sa Vám určite ozvú.