O co chcete soutěžit během Dnů s HiPP?
Stručné zhrnutie
- Během kampaně "Dny s HiPP" HiPP pořádá soutěže o své produkty včetně kosmetiky, příkrmů (ovocné výživy, kaše, kapsičky), čajů a doplňků jako plyšoví sloníci nebo sluneční clony do auta.
- HiPP spustil soutěž o obří balík HiPP v hodnotě 100 € a moderace oznámila, že budou probíhat i další soutěže o kosmetiku a doplňkové ceny (osuška, balíčky na koupání, lyžičky apod.).
- Rodiče v diskusi navrhli univerzální řešení do soutěží, konkrétně dárkové poukázky na nákup HiPP produktů, a také konkretizovali oblíbené položky jako HiPP ovocné kapsičky, pohankovou kaši HiPP, šípkový a fenyklový čaj či HiPP pleťové mléko.
Najčastejšie otázky
Q: Jaké konkrétní typy cen HiPP nabízí v soutěžích během akcí "Dny s HiPP"?
A: V diskusi byly zmíněny ceny jako HiPP kosmetika (např. pleťové mléko), příkrmy (ovocné výživy, kapsičky do ručičky, kaše včetně pohankové či celozrnné ovesné kaše), čaje (šípkový, fenyklový), keksíky, müsli tyčinky, vlhčené ubrousky, plyšoví sloni, sluneční clony do auta, osuška/uterák a balíčky na koupání.
Q: Kde HiPP zveřejňuje soutěže a odkud lze zjistit podrobnosti o jednotlivých soutěžích?
A: HiPP zveřejňuje soutěže na fóru Modrý koník; v diskusi byly odkazy na konkrétní stránky soutěže: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-hipp-2/velka-soutez-hrajeme-o-balicek-za-100-2/ a http://goo.gl/ifcDBz.
Q: Proběhla v diskusi informace o výši některé ceny?
A: Ano, HiPP oznámil soutěž o obří balík HiPP v hodnotě 100 €.
Q: Byly v diskusi uvedeny konkrétní druhy čajů a výživ, které rodiče preferují?
A: Rodiče konkrétně zmiňovali šípkový čaj HiPP, fenyklový čaj HiPP, jablečné keksíky HiPP, ovocné kapsičky HiPP a pohankovou kaši HiPP; také byla doporučena celozrnná ovesná kaše HiPP jako alternativa.
Q: Navrhovali rodiče jiné formáty cen než jednotlivé produkty?
A: Ano, jedna z návrhů byla dárková poukázka na nákup výrobků HiPP jako univerzální a flexibilní cena.
Q: Kdy budou soutěže vyhodnoceny podle informací v diskusi?
A: V diskusi moderátorka uváděla, že velká soutěž o balík za 100 € bude vyhodnocena v pondělí, ale v pozdějším příspěvku napsala, že "všechny soutěže budou vyhodnocené v neděli", tedy v threadu je rozpor v termínech.
Závery z diskusie
Zhoda
- Většina rodičů preferuje jako ceny HiPP kosmetiku a potravinové produkty (příkrmy, kaše, kapsičky), protože tyto položky jsou pro rodiny s malými dětmi prakticky využitelné.
Sporné názory
- Možnost 1: Někteří navrhují konkrétní produkty jako nejlepší ceny (např. plyšoví sloni, jablečné keksíky, pohanková kaše).
- Možnost 2: Jiní preferují univerzální řešení jako dárkové poukázky na nákup HiPP výrobků, aby si rodič mohl vybrat podle potřeb.
Otvorené otázky
- Existuje-li oficiálně výroba dudlíků s logem HiPP (moderátorka slíbila dotaz na ústředí v Německu, ale odpověď není v diskusi uvedena).
- Který přesný den budou vyhodnoceny jednotlivé soutěže (v threadu je rozpor mezi "pondělí" a "nedělí").
Spomenuté značky a firmy
HiPP, Modrý koník
Spomenuté produkty a metódy
HiPP kosmetika, HiPP pleťové mléko, HiPP příkrmy, ovocné kapsičky HiPP, HiPP kapsičky do ručičky, Pohánková kaša HiPP, celozrnná ovesná kaše HiPP, ovocné výživy, šípkový čaj HiPP, fenyklový (feniklový) čaj HiPP, jablečné keksíky HiPP, müsli tyčinky HiPP, keksíky, vlhčené ubrousky, plyšoví sloníci, sluneční clony (clony na okna / do auta), dudlíky s logem HiPP, lyžičky, balík HiPP za 100 €, balíček kosmetiky, balíček na koupání (osuška/uterák), krém na opalování, dárková poukázka na nákup HiPP výrobků
Miesta a osoby
Východné Slovensko, Německo
Dobrý deň, keďže mám 4 dcérky-9,6,3roky a 11 mesiacov, potešili by sme sa, kedy sme súťažili a možno aj vyhrali kozmetiku, Vaše super keksíky a čajíky, ale najmä plyšových sloníkov. Dcérky by boli veľmi šťastné a najmä teraz 6.4. oslavuje naša 2.dcérka 7.narodeniny, bolo by super dostať od Vás takýto darček, Budeme sa tešiť na súťaže aj ceny. Prajeme pekný deň, hlavne veľa úsmevu a radosti s detičkami. 🙂 🙂
U nás by sme privítali kozmetiku, ale aj dobrôtky z príkrmov by nás potešili 😉
My by sme najviac privitali prikrmy- hlavne srdiecka, tie moja dcerka zboznuje, pekny den 🙂
Nás poteší naozaj všetko, príkrmíky aj kozmetika 🙂 Najnovšie aj kaše a ovocné kapsičky :D
@zutera
@erika630
@irenaliza
@mandelina
@marisa90
@tichanska1
@luchajda
Všem vám moc děkuji za super nápady. Určitě počítáme se soutěží o naši kosmetiku. Sama mám už velkou holčičku, je jí šest, ale HiPP kosmetika, u nás stále vede, takže vím, že potěší v každém věku 🙂
@irenaliza Zasloužíte si obrovskou poklonu, že zvládnete hned čtyři holčičky!!! Jak to děláte, že to dokážete? 🙂
Dobrý deň, No ďakujem, je to naozaj ťažšie, keďže bývame v meste, kde nemáme ani starých rodičov, ani iných príbuzných, babky a dedkovia bývajú na východnom Slovensku. Takže som sa to naučila zvládať, vlastne každý deň sa to učím, hlavne ráno, keď ideme do školy a škôlky máme zhon, potom poobede rozveziem na krúžky, priveziem domov a keďže manžel chodí až večer, ešte napíšeme úlohy, niekedy mám slzy na krajíčku, ale keď dcérky prídu pohladia, usmejú sa je super, keď sa medzi sebou hádajú radšej sa otočím, predýcham a potom to riešim,lebo sa mi stalo, že som vybuchla aj neoprávnene, ale ...Ale je to super, skôr sa bojím ako to budem zvládať, keď pôjdem do práce a ešte k tomu dcérky, ale už budú zasa o nejaký rôčik väčšie, teraz sa tešíme na Veľkú noc a narodeninky našej 2.dcérky, budeme piecť a super, že príde babka a dedko z východu. Prajem krásne chvíle s Vašou dcérkou a pri Vašej práci plno síl a energie, veď pracujete s ľuďmi, čo je tie6 dosť obtiažne. Teším sa na celý tento týždeň s Vami. 🙂 🙂
Dobry den, mi pouzivame kozmetiku, teraz nam velmi zachutili Hipp kapsicky do rucicky, mussli tycinky, aj keksiky. Za kapsickami sa hadaju deticky na ihrisku, ked vyberiem.
Za mňa navrhujem poukážku v nejakej sume na nákup výrobkov Hipp. Predsa len, nie všetky mamičky potrebujú UM, príkrmy, čaje, kozmetiku, každá potrebuje pre svoje dieťa niečo iné. Takto by to bolo univerzálne využieľné a zaujímavé pre všetky. 😀
@irenaliza Podle mě je mateřství vyšší dívčí z logistiky, ale vy máte rovnou univerzitu v organizaci času a plánování 😀 Já pravidelně hlídám kamarády své dcery, zrovna teď tu mám další dvě děti, což je v bytě 3+kk, kde žijí dva psi a dvě kočky, a já se snažím pracovat, trochu náročnější 🙂
Jsem moc ráda, že se těšíte na čas, který strávíte se mnou a rodinnou firmou HiPP. Každý vzkaz, jako je ten váš, mně vždy moc potěší a dodá energie do práce. Děkuji.
@axelina Ovocné kapsičky HiPP a taky různé malé dobrůtky, jako keksy, sušenky nebo tyčinky, jsou určitě dobrá cena do soutěže. Díky za tip.
@cannella Díky za návrh. Máte pravdu, že každá maminka potřebuje pro své dítě něco jiné, a tak chystáme soutěže o různé produkty HiPP. Právě dnes jsme spustili soutěž o obří balík HiPP za 100 €.
Dobrý deň 🙂 po pravde nás by potešilo všetko keďže sme ešte nikdy nič nevyhrali. Používame HiPP pleťové mlieko krásne vonia a udržuje hebučkú pokožku.Takže sa budeme tešiť na výsledok 😉 Samozrejme držím palce všetkým 🙂
nam by sa hodili kase hipp ktore krpecmiluje, aj ked jeho oblubenu uz na sk a cz nedovazaju
no urcite sa vela mamiciek potesi ovocnym prikrmom, alebo kozmetike. Mam 8 rocnu neterku a ta sa vzdy potesi ovocnej vyzive 🙂 a priznam sa ze obcas si dam aj ja 🙂
@moni244 Tak to už je velká slečna s vlastním názorem na svět okolo, co? 🙂
@bubloska135 A zkoušeli jste i jiné kaše HiPP? Chápu, že děti jsou dost konzervativní, pokud jde o jídlo 🙂 Jinak ovocné výživy jí i můj manžel a to je obrovský chlap 🙂
@lidka_hipp zatial nie, mmt sme kupili nahradu za tu kasu a rozmyslam ktoru kupit.bola nam odporucana celozrnna ovsena kasa. Uvidime ci zozenieme na skusku. Nasa naj bola pohankova 🙂
a co sa tyka ovocnych vyziv tak moj priatel tiez obcas daku zje 🙂
Potešilo by aj čo bolo naposledy keď boli dni s Hipp, bola súťaž o clonky na okná Hipp.. aj keď je malá šanca že človek vyhrá 😀
@bubloska135 Celozrnná ovesná kaše HiPP je určitě dobrá volba 🙂
@tiumen Clony na okna jsou dobrý nápad, zvlášť když za pár měsíců bude léto a s ním i dovolené 🙂 Určitě sledujte naše diskuse a uvidíte, jaké soutěže se objeví 🙂
@lidka_hipp Hipp potesi vzdy 🙂 Najlepsie kozmetika alebo plysaciky 😉 Keby Hipp mal v ponuke aj dudliky s logom Hipp,potesim sa aj ja.Dudliky original zabalene totiz zbieram 🙂
najviac by nás potešila kašička lebo tie má náš drobec najradšej a tiež čajíky sú super 🙂
@stellamaris Na dudlíky se zkusím zeptat, protože musím přiznat, že sama nevím, zda vůbec něco takového existuje. Když bude třeba, pošlu dotaz na ústředí do Německa 🙂
@zojatx Děkujeme za pochvalu. Kaše se tu už objevily víckrát, proto si o ně určitě zasoutěžíme. Jaký čajík má malý nejraději? 🙂
Kozmetika krem, mydielko na ruky s pumpickou co mate mala ho zboznuje a ostatna kozmetika
Ahojki! 🙂 Aj my máme štyri malé detičky (7r., 6r., 4r. a 11. mes.) tak by nás potešili ovocné príkrmy, ovocné šťavičky, kaše, kozmetika, spotrebujeme s radosťou všetko. 😉


Za nás by to byla kosmetika.Na příkrmi jsme už velcí, ale kosmetiku využijeme