O co chcete soutěžit během Dnů s HiPP?

lidka_hipp
30. mar 2015

Ke Dnům s HiPP samozřejmě patří soutěže, a tak by mě zajímalo, co byste chtěly hrát. Co by vám a vašim dětem udělalo radost? Jsou to naše příkrmy, kosmetika nebo plyšoví sloníci? A o jaké výrobky HiPP byste soutěžily nejradši?

Pošlete mi své nápady, ať víme, co máme připravit 🙂

zutera
30. mar 2015

Za nás by to byla kosmetika.Na příkrmi jsme už velcí, ale kosmetiku využijeme

irenaliza
30. mar 2015

Dobrý deň, keďže mám 4 dcérky-9,6,3roky a 11 mesiacov, potešili by sme sa, kedy sme súťažili a možno aj vyhrali kozmetiku, Vaše super keksíky a čajíky, ale najmä plyšových sloníkov. Dcérky by boli veľmi šťastné a najmä teraz 6.4. oslavuje naša 2.dcérka 7.narodeniny, bolo by super dostať od Vás takýto darček, Budeme sa tešiť na súťaže aj ceny. Prajeme pekný deň, hlavne veľa úsmevu a radosti s detičkami. 🙂 🙂

mandelina
30. mar 2015

U nás by sme privítali kozmetiku, ale aj dobrôtky z príkrmov by nás potešili 😉

futu
30. mar 2015

Značka Hipp je TOPKA ! 🙂

marisa90
30. mar 2015

My by sme najviac privitali prikrmy- hlavne srdiecka, tie moja dcerka zboznuje, pekny den 🙂

erika630
30. mar 2015

Kozmetiku by som rada vyhrala 🙂

tichanska1
30. mar 2015

Kozmetika a taštičky do ručičky by potešili 🙂

luchajda
30. mar 2015

Nás poteší naozaj všetko, príkrmíky aj kozmetika 🙂 Najnovšie aj kaše a ovocné kapsičky :D

lidka_hipp
autor
30. mar 2015

@zutera
@erika630
@irenaliza
@mandelina
@marisa90
@tichanska1
@luchajda

Všem vám moc děkuji za super nápady. Určitě počítáme se soutěží o naši kosmetiku. Sama mám už velkou holčičku, je jí šest, ale HiPP kosmetika, u nás stále vede, takže vím, že potěší v každém věku 🙂

@irenaliza Zasloužíte si obrovskou poklonu, že zvládnete hned čtyři holčičky!!! Jak to děláte, že to dokážete? 🙂

irenaliza
30. mar 2015

Dobrý deň, No ďakujem, je to naozaj ťažšie, keďže bývame v meste, kde nemáme ani starých rodičov, ani iných príbuzných, babky a dedkovia bývajú na východnom Slovensku. Takže som sa to naučila zvládať, vlastne každý deň sa to učím, hlavne ráno, keď ideme do školy a škôlky máme zhon, potom poobede rozveziem na krúžky, priveziem domov a keďže manžel chodí až večer, ešte napíšeme úlohy, niekedy mám slzy na krajíčku, ale keď dcérky prídu pohladia, usmejú sa je super, keď sa medzi sebou hádajú radšej sa otočím, predýcham a potom to riešim,lebo sa mi stalo, že som vybuchla aj neoprávnene, ale ...Ale je to super, skôr sa bojím ako to budem zvládať, keď pôjdem do práce a ešte k tomu dcérky, ale už budú zasa o nejaký rôčik väčšie, teraz sa tešíme na Veľkú noc a narodeninky našej 2.dcérky, budeme piecť a super, že príde babka a dedko z východu. Prajem krásne chvíle s Vašou dcérkou a pri Vašej práci plno síl a energie, veď pracujete s ľuďmi, čo je tie6 dosť obtiažne. Teším sa na celý tento týždeň s Vami. 🙂 🙂

axelina
30. mar 2015

Dobry den, mi pouzivame kozmetiku, teraz nam velmi zachutili Hipp kapsicky do rucicky, mussli tycinky, aj keksiky. Za kapsickami sa hadaju deticky na ihrisku, ked vyberiem.

cannella
30. mar 2015

Za mňa navrhujem poukážku v nejakej sume na nákup výrobkov Hipp. Predsa len, nie všetky mamičky potrebujú UM, príkrmy, čaje, kozmetiku, každá potrebuje pre svoje dieťa niečo iné. Takto by to bolo univerzálne využieľné a zaujímavé pre všetky. 😀

lidka_hipp
autor
30. mar 2015

@irenaliza Podle mě je mateřství vyšší dívčí z logistiky, ale vy máte rovnou univerzitu v organizaci času a plánování 😀 Já pravidelně hlídám kamarády své dcery, zrovna teď tu mám další dvě děti, což je v bytě 3+kk, kde žijí dva psi a dvě kočky, a já se snažím pracovat, trochu náročnější 🙂

Jsem moc ráda, že se těšíte na čas, který strávíte se mnou a rodinnou firmou HiPP. Každý vzkaz, jako je ten váš, mně vždy moc potěší a dodá energie do práce. Děkuji.

@axelina Ovocné kapsičky HiPP a taky různé malé dobrůtky, jako keksy, sušenky nebo tyčinky, jsou určitě dobrá cena do soutěže. Díky za tip.

@cannella Díky za návrh. Máte pravdu, že každá maminka potřebuje pro své dítě něco jiné, a tak chystáme soutěže o různé produkty HiPP. Právě dnes jsme spustili soutěž o obří balík HiPP za 100 €.

moni244
30. mar 2015

kozmetika alebo plyšový sloník, na príkrmy a UM je už veľká 😉

hippinka
30. mar 2015

Dobrý deň 🙂 po pravde nás by potešilo všetko keďže sme ešte nikdy nič nevyhrali. Používame HiPP pleťové mlieko krásne vonia a udržuje hebučkú pokožku.Takže sa budeme tešiť na výsledok 😉 Samozrejme držím palce všetkým 🙂

lidka_hipp
autor
30. mar 2015

@moni244 Jak máte velkou dceru? 🙂

@hippinka Děkujeme za pochvalu. Sledujte naše diskuse a určitě objevíte soutěž o kosmetiku 🙂

moni244
30. mar 2015

@lidka_hipp 2 roky

bubloska135
30. mar 2015

nam by sa hodili kase hipp ktore krpecmiluje, aj ked jeho oblubenu uz na sk a cz nedovazaju
no urcite sa vela mamiciek potesi ovocnym prikrmom, alebo kozmetike. Mam 8 rocnu neterku a ta sa vzdy potesi ovocnej vyzive 🙂 a priznam sa ze obcas si dam aj ja 🙂

lidka_hipp
autor
30. mar 2015

@moni244 Tak to už je velká slečna s vlastním názorem na svět okolo, co? 🙂

@bubloska135 A zkoušeli jste i jiné kaše HiPP? Chápu, že děti jsou dost konzervativní, pokud jde o jídlo 🙂 Jinak ovocné výživy jí i můj manžel a to je obrovský chlap 🙂

bubloska135
30. mar 2015

@lidka_hipp zatial nie, mmt sme kupili nahradu za tu kasu a rozmyslam ktoru kupit.bola nam odporucana celozrnna ovsena kasa. Uvidime ci zozenieme na skusku. Nasa naj bola pohankova 🙂
a co sa tyka ovocnych vyziv tak moj priatel tiez obcas daku zje 🙂

tiumen
30. mar 2015

Potešilo by aj čo bolo naposledy keď boli dni s Hipp, bola súťaž o clonky na okná Hipp.. aj keď je malá šanca že človek vyhrá 😀

lidka_hipp
autor
30. mar 2015

@bubloska135 Celozrnná ovesná kaše HiPP je určitě dobrá volba 🙂

@tiumen Clony na okna jsou dobrý nápad, zvlášť když za pár měsíců bude léto a s ním i dovolené 🙂 Určitě sledujte naše diskuse a uvidíte, jaké soutěže se objeví 🙂

stellamaris
30. mar 2015

@lidka_hipp Hipp potesi vzdy 🙂 Najlepsie kozmetika alebo plysaciky 😉 Keby Hipp mal v ponuke aj dudliky s logom Hipp,potesim sa aj ja.Dudliky original zabalene totiz zbieram 🙂

zojatx
30. mar 2015

najviac by nás potešila kašička lebo tie má náš drobec najradšej a tiež čajíky sú super 🙂

lidka_hipp
autor
30. mar 2015

@stellamaris Na dudlíky se zkusím zeptat, protože musím přiznat, že sama nevím, zda vůbec něco takového existuje. Když bude třeba, pošlu dotaz na ústředí do Německa 🙂

@zojatx Děkujeme za pochvalu. Kaše se tu už objevily víckrát, proto si o ně určitě zasoutěžíme. Jaký čajík má malý nejraději? 🙂

petronelak
30. mar 2015

Kozmetika krem, mydielko na ruky s pumpickou co mate mala ho zboznuje a ostatna kozmetika

zojatx
30. mar 2015

@lidka_hipp najradšej má šípkový Hipp čajík 🙂

bambulka.nz
30. mar 2015

@lidka_hipp Hipp fenikel 😉

veronique_1
30. mar 2015

hipp prikrmy

martinkaha
30. mar 2015

Ahojki! 🙂 Aj my máme štyri malé detičky (7r., 6r., 4r. a 11. mes.) tak by nás potešili ovocné príkrmy, ovocné šťavičky, kaše, kozmetika, spotrebujeme s radosťou všetko. 😉