SOUTĚŽ: ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
16. feb 2016

Taky si svůj život neumíte představit bez vlhčených ubrousků? Pro mě jsou doslova darem z nebes 😀

Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, kdy vám ubrousky pomohly a zachránily situaci emoticon Pět vybraných odpovědí se může těšit na pořádný balík 😀 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Abyste věděly, o co soutěžíte, tak tady pár informací k našim ubrouskům:

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://www.hipp.sk/kozmetika/produkty/produkty/...

mikaela87
20. feb 2016

Nam vlhcene utierky zachranili situciu, ked sme sa s dcerkou jedneho uprsaneho dna vybrali na malu prechadzku do blizkeho lesa. . Dcerka sa nevedela nejako zmestit do koze a stale vymyslala, behala kade tade po lese. Vsade blato, mokra cesticka.. A zrazu suuuup a uz bola v nom..a samozrejme blato mala asi vsade, kde sa len dalo..na nohaviciach, bunde, rukach a tiez aj na tvari. Tak som si povedala, este ze mam vlhcene utierky pri sebe, tak som ju ako tak poutierala a isli sme domov.

englishivy
20. feb 2016

U nas to bolo tiez zaujimave a tento moment,jed nas dosl9va zachranili sa mi vryl do pamate na vzdy.Jednu slnecnu sobotu sme sa vybrali do Zoo ro Lesnej.Isli sme aj so svagrovcami,sedela som so svagrinkou a syncekom vzadu,chlapi vpredu.Nalada bola super,pocasie uzasne,uz aby sme tam boli.Ked po nie velmi dlhej jazde zacal moj syncek vedla mna mrncat,mal 19 mesiacov,repertoar slovicok bol ato,lieto,mama, tata a dalsich do max 15 dvojslabicnych slovicok.Bohuzial vtedy mi este nevedel povedat,ze 'mami chce sa vracat'.Dovtedy ten pocit bolavho bruska z jazdy v aute nepoznal.Nakolko ja ano,snazila som sa svagrovi niekolko raz povedat,aby to nebral ako jazdu na autodrome,stale siel svojim besnym stylom.Ako iste tusite, mojmu malemu prislo zle a na svoje obrovske prekvapenie sa pozvracal.V okamihu som nastrcila svoje ruky a svagor po stovkach metrov odbocil na bocnu cestu v jednej dedinke.Neuverite,no nebola p ruke jedina benzinka a ani potocika.Kedze ako spravna mama som maka zo sebou vlhcaky,bolo to jedine co nam vtedy zachranilo nas vyket do zoo.schytali to gate,no tie som v najblizsej benzinke preprala a doschli sa na rukovatkach golfaca,ked sme sli domov,uz boli suche.Syncek to zvladol d0bre,ukludnila som ho,svagor pochopil a cesta domov uz bola prijemna 🙂

mukesina
20. feb 2016

Bez zvolených obrusov ani na krok.stsle nás zachránia.pri papani, prebalovani,na škvrny keď sa mala zaspini U nás máme osvedčené Hipp sensitive. Je veľmi citlivá a práve tieto obrúsky pre nás TOP.
Vyskúšali sme kopec obruskov od rôznych značiek, ale najlepšie nám sedia práve Hipp. Maximálna spokojnosť

mukesina
20. feb 2016

Malo byť bez zvlhcenych obruskov ani na krok

anicka86
20. feb 2016

Moja mamina je veľmi citlivá osôbka. Plače na svadbách, pri narodení dieťatka, pri sledovaní TV hlavne pri relácií v Siedmom nebi .... Často sa nemaľuje, ale keď je nejaká akcia, tak si vždy ide dať urobiť ku kozmetičke kvalitný make-up. Boli sme na oslave babkinej osemdesiatky a jej sestra čítala dojímavý príhovor,ktorý takmer všetkých rozplakal. Potom sme si chceli urobiť na pamiatku spoločnú rodinnú fotografiu a keď som videla jej rozmazanú špirálu okolo očí, musela som sa rozosmiať 🙂 Vybrala som z kabelky vlhčené utierky a upravila som ju. Bola mi veľmi vďačná, pretože si myslela, že keď si utrela oči papierovými vreckovkami, takže je všetko o.k.

gradula
20. feb 2016

Doma sa nimi utieraju hlavne tri ritky, vonku posluzia na utretie ust, ruk, oblecenia zaspinenych od vsetkeho mozneho, co sa tam najde 😝 Vyborny " vynalez" 😉

ekinka82
20. feb 2016

Bez vlhčených obruskov sa moja manželka nepohne nikde 🙂 Popravde ich mám v taštičke zabalené aj ja a už mi dosť vela krát pomohli. Ci som s nimi utrel kako alebo nábytok sú skvelým pomocníkom nielen v domácnosti ale sú velmi dobrou záchranou aj pri hygiene 🙂 Ak netečie voda ale sme niekde na chalupe kde voda sa nosí z potoka velmi dobre padne ak sa nimi osviezis a poutieras 🙂

melesmeles
21. feb 2016

Vdaka mojim detom som zistila, ze vlhcene obrusky su sper vec, preto ich nosim vzdy so sebou. A vela krat mi naozaj veeeelmi pomoli.
Tak napriklad jedneho dna som sa ako kazde rano vybrala do prace. Bolo to neskutocne uprsany den. Stojim si na prechode a cakam na zelenu aby som mohla prejst na druhu stranu a v tom som schytala poriadnu "sprchu" rovno do tvare. Okolo iduce auto s bezohladnym vodicom si to napalilo v plnej rychlosti do poriadne velkej mlaky. Tak si viete predstavit ako som vyzerala. Este ze som mala vlhcene utierky, lebo s takym nanosom spiny na tvari by som teda do prace nechcela prist....
A este jedna story 🙂 Doma mame psika, je to taka mala potvora. Velmi radi s nim chodime na prechadzky a obcas sa vyberieme aj niekam dalej autom. Raz sme sa tak vybrali do Rusoviec k jazeram. A zrazu dobehol ten nas psik s "usmevom na tvari" a nielen to, priniesol so sebou poriadny zapach. On sa totizto velmi rad vala v nie prilis vonavych veciach. Cim viac to smrdi, tym lepsie. Tentokrat od bola pravdepodobne ryba a bola na brehu uz asi poriadne dlho. Este ze som mala so sebou vlhcene obrusky a aspon ciastocne som mohla z neho odstranit tie nanosy pre nas nie prilis vonaveho pokladu ktory si on nasiel 🙂
Takze vlhcene obrusky su nevyhnutnou sucastou mojej vybavy nech idem kamkolvek. 🙂

broc
21. feb 2016

Samozrejme aj pre nas su vlhcene utierky skvely pomocnik a nedala by som ich za nic. Pouzivame ich na poutieranie po kakani a cikani, na spinave rucky alebo tvaricku, tiez ked sa minie toaletak, pripadne ked treba rychlo nieco utriet. U nas uplny bonus, obal s utierkami zabavi dcerku a mozem ju jednoduchsie a rychlejsie prebalit. Mame radi Hipp vyrobky.

barbora1522
21. feb 2016

Vlhcene nam nesmú chýbať nikdy. Využívam ich aj ja aj môj syn. Mam vzdy balik hodeny aj v kabelke.

gajdi_s
21. feb 2016

Aj keď som mamina len šesť mesiacov, tak nedám dopustiť na vlhčené obrúsky. Pomohla som si s nimi všelikde. Či už v pôrodnici - osobná hygiena, pri prebaľovaní malej, papaní na cestách ... ale aj pri odličovaní, upratovaní ... dokonca nedávno, keď sme cestovali autom, tak si s nimi manžel dal do poriadku predné sklo 🙂

zuyka
21. feb 2016

Vlhcene utierky samo o sebe su najlepsim vynalezom hned po jednorazovych plienkach. Nespocetne krat mi zachranili situaciu, ci uz islo o spinave rucicky od blata, necakane pokakane prekvapenie ,ci rychly obed v cakarni po navsteve u doktora. Vzdy mam jedno balenie pri sebe, pretoze pri nasom Oliverovi je kazdy den prekvapenim. A hlavne na Hipp nie sme alergicky 😉

ivakralovic
21. feb 2016

Náš ocino chodí na pracovné cesty do ďalekej ázie. Dlhé lety mu spôsobovali diskomfort. Ale odkedy začal aj on používať vlhčené obrúsky HIPP je už všetko v poriadku.

5tika
21. feb 2016

Vlhčené obrúsky hipp milujem. Sú to moji najlepší pomocníci doma, no najmä na cestách. Pre mňa najlepšie na trhu s krásnou vôňou a vlhkosťou tak akurát 😊

pillipilli
21. feb 2016

Vlhcene obrusky hipp zachtanuju situaciu kazdy den ked vstaneme a posadime sa na nocnik... Maly urobi potrebu a povie " kakal som ako medved na jar " . To je nas denno denny medvedi ritual ;)
Samozrejme ich pouzivame aj na utieranie pusinky a ruciciek. U nas sa nachadzaju v kazdej miestnosti aby boli vzdy po ruke. Velky palec hore tomu kto ich vymyslel,naozaj ulahcil mamickam kazdodenne starosti okolo dietata.

mija51
22. feb 2016

nám obrúsky zachránili situáciu na výlete v ZOO. Malá tak naložila do plienky, že sme nevedeli, čo s ňou. Ale našťastie sme mali balík obrúskov. Minuli sme ich hádam 20 kusov, ale bez nich si neviem predstaviť, ako by sme ju dali do poriadku. Bola to makačka, ale ZOO sme prešli do konca a užili si super deň.

holubicka28
22. feb 2016

Mna zachranili vlhcene obrusky v porodnici😃 Ale nepouzivam ich len na utieranie babatka, ale na vsetko mozne.