Skúsili ste už produkty Humana? Boli ste spokojné?

dada_humana
2. feb 2015

Dni s Humanou nám dávajú príležitosť spýtať sa na Vaše skúsenosti s našimi produktami.
Prosím, napíšte nám, aké produkty ste vyskúšali.
Boli ste spokojné? Odporučili by ste ich?
Budeme vďační za každú skúsenosť.
Ďakujem.

dada_humana
autor
6. feb 2015

@veverka84 Ďakujem za skúsenosti, ja som začala mliečko Humana s vodou kupovať v 2006 🙂 Takže máme deti v podobnom veku, ale to letí, že? 🙂

bagiro
6. feb 2015

@dada_humana my pravidelne objednavame z lekarne dr. Max, bezproblemovo a rychlo,nikdy sa nestalo,aby nedodali. A maju aj vyber na webovej stranke a dokonca dopravu maju teraz zdarma,co je super!!!! Cize rovno domov dovezu,netreba ist ani do obchodu ako pre ine mlieka:(

veverka84
7. feb 2015

@dada_humana veru ano ved uz ta najmensia ide v septembri do skolky...

xfenix
7. feb 2015

ked pocujem Humana, vybavia sa mi kose na zber pouziteho satstva, prepacte 🙂

greeny
7. feb 2015

pri prvej dcerke sme mali granulovany cajik od humany, pacilo sa mi ze ako sladidlo tam bola pouzita laktoza a nie glukoza. potom neskor som ho vsak uz nikde nevedela zohnat

lundus
7. feb 2015

ahojte, ideme prvý krát vyskúšať Humanu HA1, čakáme na jej dodanie do lekárne. Máme ju na predpis od lekárky. Pred tým sme používali Nutrilon HA1, ale zapekal nás. Malá bude mať 1 mesiac a nebola dojčená nakoľko nemám mliečko. Napíšem info či nám vyhovuje. V odberných lekárňach nám veľmi pomohla stránka: http://www.dojcenskavyzivahumana.sk/vyrobky/mli... . Vyhľadali sme si tam predajcu v našom meste.

jeanetta0013
8. feb 2015

@korytnacka81 veľmi jednoduché objednávanie a stále na sklade cez www.feedo.sk 🙂

macenka26
9. feb 2015

Aj ja som pri starsom synovi kupovala mliecko Humana,ale tiez v roku 2009 to bol boj aby som ho zohnala. Vo viacerich lekarnach nebol, ako tak ho mali v Tesco lekarni a v Dm drogerii. Ale malemu chutilo velmi a boli sme s nim velmi spkojni. Mladsi mi odmietal vsetky UM ale ak by som si mala vybrat volila by som zase Humanu 🙂

janka48
9. feb 2015

My sme spokojni pouzivame humanna AR len problem so stolicou mame niekedy

luciana87
9. feb 2015

@korytnacka81 ahoj mozem sa opytat kde ste kupili?

d1984
9. feb 2015

Humanu mozem len pochvalit, dcera ma vyse 2 roky a sadla jej perfektne.vdaka nasej lekarke, ze mi ju odporucila.objednavam cez feedo

krejminka
9. feb 2015

Kupujeme mliečko AR a sme spokojní, malej chutí, ale čo ma však prekvapuje, že v kašiach v zložení sa nachádza hroznový cukor, tie kaše sú veľmi sladké ☹ Dneska som malej spravila ovocnú a veru bola hrozne sladká ☹ Myslím, že pre také malé bábätká je to presladené

korytnacka81
9. feb 2015

@luciana87 v zahranici, v taliansku ale myslim ze aj v rakusku najdes 🙂

dada_humana
autor
12. feb 2015

@maya.h Ahoj, posielam ti vyjadrenie k tvojej otázke z agentúry Peter LAUGAR, ktorá pripravila komunikáciu značky Humana:

„Tvrdením "Humana je druhé najlepšie mlieko na svete" chceme vyjadriť dve veci.

Humana, a nie preto, že jej to nakazuje zákon, sa nepovyšuje nad materské mlieko. Ale ako jeho náhrada si verí, že poskytne to najlepšie pre vaše dieťa.

Humana sa už viac ako 60 rokov vyrába len a len na jednom mieste, v Herforde. Len 29 rodinných fariem jej dodáva mlieko. Ani jedna nie je ďalej ako 50 km od Herfordu, preto sa dlho netrmáca len raz sa zahreje. A kým ho zalejete, prejde 600 kontrolami.

Všetky deti, ktoré pijú Humanu, pijú to isté mlieko. Humana je malá svetová značka.“

maya.h
12. feb 2015

@dada_humana Ďakujem pekne za odpoveď. Ja, priznám sa, som doteraz o Humane nepočula, ale už som si čo-to počítala na nete a mlieko ma oslovilo, chcela by som ho vyskúšať, dnes som bola v meste, ale nenašla som ho (LV)... Chcela by som sa spýtať, či dostať niekde aj vzorku mlieka Humana Junior, alebo je treba kúpiť celé balenie_ ďakujem

monikahubcikova
12. feb 2015

@dada_humana a co take mamicky co nemaju spominanu siet lekarni v meste?napr.Dolny Kubin....My momentalne dokrmujeme bebou sensitive a je to tretie mlieko v poradi ale Humanu som pouzivala pred 6timi rokmi a bola super ale dost draha.Skoda,ze ju lekari nepredpisuju lebo kupovat mliecko jd dost fin.narocne a ja som teda uz tych mliek zaplatila a to mame uz tretie dietatko a az teraz mi mlieko predpisali.Treba mozno apelovat na lekarov v zaujme zdravia deti hmmmm.....

adrika762
12. feb 2015

Ahoj, no mi sme boli na Nutrilone a malý vracal, tak sme boli na gastre a tam nam predpísali Humanu AR tak ako som bola velmi rada lebo malý prestal vracať, a mali sme 6 balení na mesiac,a to som doplacala k baleniu 5€, teraz používame už 2ku ale tak to už hradíme všetko a je to dosť drahe, inak manžel ide sem tam do nemecka a v DM drogerie to majú a tam 800g Humana stoji 9,5€.

zuzi241
13. feb 2015

Humanu som synovi davala uz v roku 2007-tu s obsahom jablcnej vlakniny,bolo tazke ju zohnat uz vtedy.bola som vsak velmi spokojna,bolo to jedine um ktore mu chutilo a splnila aj ucel,mal problemy s vyprazdnovanim,preto nam ju lekarka odporucila.ak bude treba,k humane sa vratim opat,mam maleho synceka.

dolores12
13. feb 2015

my sme ho mali ako humanu ar uz v roku 2010. syn mal reflux, to jedine uzasne zabralo a negrcal.takze na predpis. v tej dobe ho objednavali len niektore lekarne.

tamburetka
15. feb 2015

@dada_humana ako to vyzerá s tou aplikáciou Humana do telefonu? kedy asi bude spustená? dakujem za odpoved

pietrolinka
16. feb 2015

@lundus funguje ta stránka, mali Humanu v tej lekárni, ktorú si našla na tej stránke?
http://www.dojcenskavyzivahumana.sk/vyhladavani...

lundus
17. feb 2015

Ano mali ju v predajni ktora bola uvedena na stranke. Inak ich maju aj v sietiach lekarni sunpharma. Ak ich nemaju priamo v lekarni tak ju objednaju a nasledujuci den ju mate