Skúsili ste už produkty Humana? Boli ste spokojné?

dada_humana
2. feb 2015

Dni s Humanou nám dávajú príležitosť spýtať sa na Vaše skúsenosti s našimi produktami.
Prosím, napíšte nám, aké produkty ste vyskúšali.
Boli ste spokojné? Odporučili by ste ich?
Budeme vďační za každú skúsenosť.
Ďakujem.

dioliana1
2. feb 2015

Dobry den, moja najmensia mala predpisany
Humana AR boli sme velmi spokojne obe, reflux zmizol, potom sme pouzivali
Humanu 3 a kase tiez
Humana asi vsetky ake sme zohnali.
Chutili jej.

veverka84
2. feb 2015

Humana mlieko som pouzivala uz v roku 2007 pre synceka bolo jedine ktore vypil kedze v 9 mes sa sam odstavil a ziadne mlieko nechcel☹pouzivali sme aj dojcensku vodu v tetrapack baleni🙂

maciatkolulu
2. feb 2015

@dada_humana my kupujeme cajiky a dojcensku vodu a obcaj aj pudingy, sme spokojni

maya.h
2. feb 2015

Dobry den, ja nemam skusenost s vyrobkami Humana, ale zaujima ma, preco je mlieko Humana druhe najlepsie na svete? Reklama je na mna az prislis odvazna ... 😕

bandurka1979
2. feb 2015

Mame skusenosti s Humanou AR a boli sme velmi spokojní.

sunibrutal
2. feb 2015

Dobry den, my sme mali Humana kase (viac prichuti) a granulovany caj - boli sme spokojni 🙂

krsulka
2. feb 2015

Dobrý deň, mám už druhé dieťatko a HUMANE som ostala stále verná. Dcérku stále kojím a papáme len HUMANA kaše, sú perfektné...

bagiro
2. feb 2015

Dobry den, dcerka mala koliky od narodenia,pouzivali sme Humana anticolics,spokojni sme boli,ine mliecka nam vyvracala. V 5 tom mesiaci sme presli na obycajnu Humanu,malej chuti. Budeme pokracovat aj nadalej.
Boli sme s malou aj na gastre a dve rozlicne doktorky nam odporucili jednoznacne Humanu.

monikaresovska
2. feb 2015

Maličký papá Humana kašičky a veľmi nám chutia, prichute sú iné ako u ostatných výrobcov

luchajda
2. feb 2015

Humana dojcenska voda je top! Ostatne dojcenske vody po prevareni nemam odvahu ponuknut dcerke, pkava v nich strasny bordel :( uz sa tesim na zaradenie ostatnych humana produktov, skoda len ze ich u nas neviem zohnat :(

fanta3
2. feb 2015

My sme povodne pouzivali Nutrilon HA (dcerka je predcasne narodena), no ked sme mali cca 8mesiacov, tak v nemocnici namali Nutrilon a ponukli nam HUMANU HA a odvtedy sme aj pri nej ostali. Chutovo bola lepsia a aj konzistenciu ma troska hustejsiu. Dcérka ma aj razstep makkeho podnebia a tato hustejsia konzistencia jej velmi vyhovovala, lebo jej to nezatekalo tolko do nosteka. Takze mi zacala aj viac papat a samozrejme priberat. My mozeme len odporucit. Taktiez sme poskusali aj kase Humana, aj s tymi sme boli spokojni.

morandia
2. feb 2015

My sme je pouzivali,maly bol alergicky ,mal ekzemiky ,boli sme na vysetreni na gastre a papal na predpis humanu AR ,od vtedy ziaden ekzem,to uz ma 3roky ,mozem len odporucat,skvele mliecko ,na precpus nas vyslo 1balenie 5 eur nieco 🙂

lejlla
2. feb 2015

Ano pouzivam dojcensku vodu,cajik a som spokojna 🙂

barbs24
2. feb 2015

Humana AntiColic mlieko mojej Elle veľmi pomohlo v čase, kedy už nebola dojčená, bola pravidelne sledovaná na gastroenterológii prvotne kvôli silnejšiemu refluxu, neskôr sa pridružila zápcha a meteorizmus. Kvôli týmto problémom veľmi trpela a po odskúšaní viacerých značiek , ked som si myslela že jej už nič nepomôže mi pani magistra v lekárni ponukla toto mliečko. Oslovilo ma predovšetkým to, že sa vyrába v bio kvalite, čo bolo pre mňa veľké pozitívum. Musím povedať že nám veľmi pomohlo. Skoro sa jej uľavilo, a neskôr ked sa jej stav zlepšil sme prešli na obyčajné mliečko Humana a pije ho do dnes, pretože jej veľmi chuti. Pri mliečkach sme samozrejme kupovali/kupujeme aj vody, kaše, mliečné dezerty. Môžem túto značku vrelo odporúčiť, ja som s jej výrobkami maximálne spokojná, a za inú by som nemenila v žiadnom prípade 🙂

nikoleska
2. feb 2015

My tiež papáme Humanu aj mliečko AR aj kašičky aj jogurtiky .. 🙂 Reflux odišiel brušinko nebolí aj stolica je super 🙂

korytnacka81
2. feb 2015

troska problem zohnat ale je topka, manzel pil Humanu aj nasa mala pila Humanu, v zahranici tiez dostat velmi prakticke 0,5 L balenie hotoveho mliecka, Junior, velmi pohodlne na cesty, nanosili sme si na kartony 🙂

dada_humana
autor
2. feb 2015

@fanta3 Som rada, že Humana pomáha aj v takýchto prípadoch. Želám Vašej dcérke veľa zdravíčka, úspešné napredovanie a priberanie, ktoré si môže ešte teraz dovoliť 🙂

tinika
2. feb 2015

nasa mala ine mlieko ako humanu netoleruje, pouzivame anticolik len je tazko zohnat, ak v lekarni vobec maju tak 1-3 kusy ale objednala som si z netu do zasoby .D HA ani obyčajne mlieko z inej rady jej nerobilo dobre. Aj druhy syn pil humanu AR.

shania31
2. feb 2015

My sme vyskusali mliecko Humana AntiColic a nemliecnu kasu jablkovu. S obidvoma produktami som bola velmi spokojna. Jedine by som vytkla, ze dostupnost v Bratislave hlavne mlieka Humana AntiColic bola dost zla.

tamburetka
2. feb 2015

@dada_humana My sme mliečko Humana mali vpodstate od narodenia až do 1.roka a maximálna spokojnost. chutné, s probiotikami, krásne znášané u malého, sympatická cena, proste velká spokojnost. vždy ked možem odporúčam.
čo ma na tejto značke štve je jej nedostupnost, teda neviem ako v iných mestách, hovorím za Bratislavu. jedine v lekárnach, aj to nie všetky produkty. aj tak sme mlieko vždy objednávali cez české stránky. ale Humana robí aj kaše, príkrmy a tie sme mali jedine z Čiech, lebo tie naša distribúcia jednoducho nerobí. to nechapem a je to škoda pre mamičky, hlavne tie ktoré si značku oblubia.
ale z mojej skusenosti teda je Humana výborná značka, skvelé mliečko pre detičky! 🙂

tamburetka
2. feb 2015

@maciatkolulu a skade kupujete čaje a pudingy ak sa smiem opýtat? z českých stránok?

tamburetka
2. feb 2015

@shania31 presne!!!!

dada_humana
autor
2. feb 2015

Ja som si doteraz objednávala mlieko v lekárni.
Za pár dní, budete informované kedy presne, spustíme aplikáciu na objednávanie produktov Humana priamo v lekárňach Sunpharma.
Ako vidím, máte osobné skúsenosti s objednávaním Humany cez web.
Princíp objednávania cez aplikáciu bude jednoduchý, po stiahnutí si tejto aplikácie do Vášho mobilu (androidu alebo iPhonu) si budete môcť produkty objednať do Vami vybranej lekárne siete Sunpharma na celom Slovensku.

tinika
2. feb 2015

@shania31 to je vsade ten isty problem .( len na objednavku a problem ked zrazu zistite ze mate doma poslednu krabičku :D resp. ako my teraz ze sme uz skusali sunar a znova sme sa museli vratit k humane a nemali sme uz nijake mlieko inač som dumala ze kase humana som nevidela, su nejake fakt? lebo my sme zatial skusili nemliečnu a do nej mlieko humana

tinika
2. feb 2015

inac mne osobne z mliek sunar, humana, nutrilon a beba sa chutovo najviac pozdaval sunar :D:D beba horka, nutrilon a humana neviem popisat :D:D ale babatkam chuti a to je hlavne :D

tamburetka
2. feb 2015

@tinika jasne, majú nemliečnu jablkovú a potom rozne druhy mliečných.sú velmi chutné. akurát trošku mi vadí že je v nich dost cukru, napríklad oproti iným značkám, ktoré sa snažia o nepridávanie žiadneho cukru navyše. a majú takisto aj príkrmy,rozne dezerty, čaje a pod...

tamburetka
2. feb 2015

@tinika zo sunaru som bola sklamaná lebo brutalne bublal. Humana aj mne chutila najviac, taká smotanová, nie príliš sladká. Teraz máme už Hipp /kvoli zložitému objednávaniu Humany - po roku sa nám to už nechcelo/ a ten je bez chuti.

sirep
2. feb 2015

S výrobkami Humana nemám žiadne skúsenosti, pravdupovediac počujem o tejto značke úplne prvýkrát a veľmi ma to zaujalo, keďže by sme chceli prejsť na umelé mliečka a moji drobci všetky doteraz ponúknuté značky odmietajú. Len ochutnajú a odvrátia sa od fľaše a prestanú si z nej ťahať. Dajú sa niekde zakúpiť prípadne dostať ku vzorke tohto mlieka? Zatiaľ sme vždy dopadli tak, že sme kúpili a otvorili veľkú krabicu a zbytočne. Ďakujem za odpoveď.

tinika
2. feb 2015

@tamburetka mne tak chuti sunar ako tebe huamna :D:D kazdy mame ine chutove pohariky :D

maciatkolulu
2. feb 2015

@tamburetka dobry vecer. Z madarska. Bud DM, alebo rossman, alebo muller. Aj v tescu ich maju. Mlieka, kase, pudingy, cajiky, vodu....