Ako si vybrať model, aby bol pre vás najvhodnejší.

ivan_irobot
14. okt 2017

Dámy, nech sa páči. Ak máte akékoľvek otázky alebo nejasnosti ohľadom produktov iRobot, neváhajte sa opýtať. Verím, že sa mi podarí zodpovedať všetky otázky 😉

stamand
14. okt 2017

Dobrý deň, zvažujem kúpu 866 alebo 896. Aký je medzi nimi rozdiel, niečo podstatné ( okrem ceny samozrejme). Bude sa 866 ešte aj ďalej vyrábať, lebo som dostala informáciu, že už asi nie. Ďakujem

ivan_irobot
autor
14. okt 2017

@stamand Ahoj stamad, základný rozdiel medzi 866 a 896 je v tom, že 896 má WiFi a nový dizajn. Inak nič. Roomba 866 je stále skladom, ale po vypredaní zásob (cca do konca roka) bude plne nahradená modelom 896.

mom311
15. okt 2017

Kedy pride na trh dalsi model? Myslim vyssia rada a ake funkcie bude mat navyse oproti poslednemu modelu?

ivan_irobot
autor
15. okt 2017

@mom311 Ahoj, všetko je tajné a ani my toho veľa nevieme. Nová Roomba by mala byť uvedená až niekedy na konci budúceho roku. A zlepšenia? Kým ju nemáme v rukách, nič sa nedá potvrdiť 🙂

mom311
15. okt 2017

@ivan_irobot no ja sa pytam preto,lebo o nej uvazujem uz dlho. Raz pocujem dobre, raz zle reakcie,ale pokial sa rozhybě,ci do toho idem,tak je na trhu novy model,co toho zvladne viac a potom si poviem,ze dobre, ze som cakala a pockam este na dalsi lepsi model. 😄Nechcem si ho kupit a potom o par mesiacov bude lepsi model a ja si budem nadavat,ze ci teraz a skoda,ze som nepockala. Da sa starsi vymenit za novsi za nejake nazvem to "srotovne"?

ivan_irobot
autor
15. okt 2017

@mom311 Ahoj, šrotovné bohužiaľ nerobíme. Písala si o modeloch Roomba 866 a 896, to sú roboty, ktoré sú určené na vysávanie jednej miestnosti. Takže povysáva miestnosť a potom ho musíš preniesť do ďalšej. V priebehu tohto nasledujúceho týždňa bude špeciálna ponuka pre baby z Modrého koníka. Bude tam Roomba 960 za naozaj zabitú cenu. Odporúčam počkať, no a potom ju kúpiť. Roomba 900 vďaka vizuálnej lokalizácii povysáva viac miestností alebo až celý byt. Je to skutočne veľmi praktické. A bude za super cenu 😉

mom311
15. okt 2017

@ivan_irobot to pisal niekto iny predomnou. Ja zasadne vzdy idem do najvyssej rady. Mne vyhovuje aj to ovladanie na dialku. Ale vravim,ze dalsi model bude este lepsi,tak asi si pockam. 😄

mom311
15. okt 2017

@ivan_irobot ja si teda pockam na tu akciu na tu 960 a uvidim. 😉

ivan_irobot
autor
15. okt 2017

@mom311 No budeš musieť čakať až niekedy do konca roka 2018 🙂 Ja odporúčam zobrať z tej akcie, lebo to bude super model a za super cenu. Nový model, ktorý príde v uvedenom termíne, bude znova ten najdrahší.

stamand
15. okt 2017

@ivan_irobot ďakujem za vysvetlenie🙂

mom311
15. okt 2017

@ivan_irobot este jednu otazku by som mala. Novy model,ktory umyva podlahy bude tiez buduci rok alebo tam ten vyvoj ide pomalsie? Priznam sa,ze ten ma zaujima viac.

ivan_irobot
autor
15. okt 2017

@mom311 O novom mope Braava nemáme vôbec žiadne informácie. Keď však iRobot uvedie nový model, bude fungovať na princípe jednorazových čistiacich podložiek (ako teraz Braava jet), nie na princípe prateľných handričiek (ako Braava 390t).

ivan_irobot
autor
17. okt 2017

Ahojte baby, dnes ráno ste mali do internej pošty dostať exkluzívnu ponuku iRobot. Pokiaľ vám neprišla, nech sa páči, uverejňujem ju aj tu.
Nákup je potrebné zrealizovať cez nášho eshop.iRobot.sk a pri vybranej Roombe zadať zľavový kód uvedený v ponuke. Ponuka platí do 29.10.2017 👍

grace82
22. nov 2017

dobrý vecer, mala by som na vas par otazok, kedze som sa o roboticky vysavac a jeho kupu zacala zaujimat len pred nedavnom..(chcem si urobit radost na Vianoce) a stale studujem a citam ohladom 960 a 980...aký je v nich rozdiel? viem, ze najma cenový ale skor ma zaujima technicka stranka ..viem, že 960 je lacnejsia, ale je to rovnako ,,vela muziky,, ako pri tom drahsom modele 980? uz sa mi z tolkých technických parametrov motá hlava a ja uz sa v nich stracam....potrebujem vysavac na velku plochu...a ako vlastne funguje ta aplikacia? musi mat vysavac v sebe nejaku SIM kartu, aby som s nim vedela komunikovat a aj na dialku ho spustit? Prehrieva sa nabijacia stanica, hrozi riziko poziaru z prehriatia? je 100% iste, ze mi nespadne zo schodov? dakujem za odpovede

ivan_irobot
autor
22. nov 2017

@grace82 Ahoj, ideálne bude keď zatelefonuješ na infolinku 0900 111 151. Jedná sa o obsiahlejšiu odpoveď a určite Ti napadnú aj ďalšie otázky.

grace82
22. nov 2017

@ivan_irobot nemam cas volat na infolinku.....a potrebuje vysavac tu SIM kartu na ovladanie na dialku cez aplikaciu?

ivan_irobot
autor
22. nov 2017

@grace82 Drahá Grace, ak sa chceš rozhodnúť správne a vybrať si dobrý robot, ktorý ti bude slúžiť, odporúčam, aby si si tie tri minútky, čo ti všetko vysvetlím, našla. Robot nepotrebuje SIM kartu, pripája sa do domácej Wi-Fi siete.

grace82
22. nov 2017

Drahý Ivan, 🙂 mam len poslednu ma 960 tu funkciu, ze ak prejde na koberec zvysi svoj saci výkon ako 980?

ivan_irobot
autor
23. nov 2017

@grace82 Nie, tá funkcia sa volá Carpet Boost a má ju iba Roomba 980 🙂