Roomba sa postará o vaše podlahy. Budete sa musieť starať aj vy o ňu?

ivan_irobot
15. okt 2017

Teraz budem úprimný ja. Roomba deň čo deň vysáva podlahy, ale pár minút treba venovať aj jej údržbe. Ale dennodenné vysávanie kedykoľvek vymením za pár minút "odchlpenia" robota. Čo myslíte, ako sa budete musieť okrem vysýpania zásobníka ešte o Roombu starať?

lienocka212
15. okt 2017

budem aj ja úprimná.. mame ho doma a vôbec ho nevyužívame, hodí sa skôr na väčšie plochy kde nie je toľko nábytku na zemi, kobercov lebo sa zvykne zasekavat ... radšej si povysavam sama🙂...

ivan_irobot
autor
15. okt 2017

Údržba Roomby nie je nijak zložitá a ani časovo náročná. Na tomto linku nájdete videá, podľa ktorých nezabudnete očistiť žiadnu časť robota. Lepšie raz vidieť, ako stokrát čítať v návode na použitie 😉
https://www.irobot.sk/obsluha-a-udrzba

atinkaa
16. okt 2017

@ivan_irobot a ostala niekde sprava na akciu, zlavu na roombu alebo to bolo len tak povedane nech cakame az do konca?
Nikde taku spravu nevidim a avizovana bola teda minimalne 3-4 x

vdaka

ivan_irobot
autor
16. okt 2017

@atinkaa Ahoj, akcia "vybehne" v priebehu týždňa. Ešte grafička robí vizuál :D Dostanete ju do internej pošty a ja ju určite tiež dám na svoju nástenku.

atinkaa
16. okt 2017

@ivan_irobot vdaka a nech sa dobre predava i nadalej, za mna je to super pomocnik, este najst nejakého na zehlenie 😀 😎

ivan_irobot
autor
17. okt 2017

Ahojte baby, dnes ráno ste mali do internej pošty dostať exkluzívnu ponuku iRobot. Pokiaľ vám neprišla, nech sa páči, uverejňujem ju aj tu.
Nákup je potrebné zrealizovať cez nášho eshop.iRobot.sk a pri vybranej Roombe zadať zľavový kód uvedený v ponuke. Ponuka platí do 29.10.2017 👍