SÚŤAŽ: Ničitelia mýtov o robotickom vysávaní

ivan_irobot
11. okt 2017

Mýty a fakty. Alebo nebodaj konšpiračné teórie. Bombardujú nás zo všetkých strán. Napíšte nám, s akým mýtom o robotickom vysávaní ste sa stretli vy a my 5 tých najlepších odmeníme malým darčekom - setom pohodlných papúč iRobot pre ňu i pre neho.

ivan_irobot
autor
12. okt 2017

@greta123 Ahoj greta, bohužiaľ, žiaden robotický vysávač nedokáže povysávať schody 🙄

admet
12. okt 2017

@ivan_irobot takze sa zase nedozviem, kolko elektriny by som usetrila tym robotom. No nic. Kolko stoji ta bateria so zivotnostou dva roky?

zuzkoch
12. okt 2017

Koľko kilové dieťa Roomba unesie? 🙂 máme co robiť, aby sme udrzali nášho ročného syna, aby na nášho Robotka neliezol a nechal ho pracovať 😀 keď ho zapneme, je ním úplne posadnutý 😀

yanni
12. okt 2017

@luz5
@ivan_irobot
Slubeny update.
Mam povysavanych takmer 300 m2. V pivnici som dala vysat len hernu.
Povysavane na jedno nabitie. Alebo aby som neklamala, jedno kompletne trojhodinove plus, medzi druhym a tredim poschodim "zdochol", tak som ho dala nachvilu nabit. Neviem presne, ale nebola to ani hodina. Potom dovysaval podkrovie.

Co sa tyka dlheho chlpu. mala hodila na zem kozusinku s dlhym chlpom, co som si nevsimla. Pekelny stroj je fakt inteligentny, sam zastal, cuvol a vymotal sa odtial.

S vykonom som spokojna, tam, kde sa dostal, vysal kvalitne. Tam kde sa nedostal plus schody som dovysavala rucne.

Co by som si priala, este jeden taky pekelny metaci stroj. To prenasanie z poschodia na poschodie nie je bohvie co. Keby sa metali dva naraz, boli by vykryte bez zbytocneho prenasania dva najviac pouzivane poschodia za rovnaky cas. Takto bud musi pracovat len ked som doma alebo na etapy, trebars kazde poschodie v iny den. Hm

Ale omoc to je velka. To co som normalne mala rozlozene na dva dni, som dnes stihla vsetko. Ked jedno podlazie dovysaval a zacal druhe, to prve som pozmyvala.

Co a tyka energie, tak ta docking station musis byt stale v zastrcke a teoreticky odobera elektriku aj ked sa metaci stroj nenabija. Co ma vsak vobec netrapi. My fungujeme na fotovoltaik, 75% z celkovej spotreby elektrickej energie nasej domacnosti je nasa vlastna vyrobena vlastnym solarkom.

yanni
12. okt 2017

@zuzkoch a kolko ma kil? nasa dvojrocna ma necelych 12 kg a hodila sa nan. Zacal "nadavat" a zastal. Haha

ivan_irobot
autor
12. okt 2017

@admet Nová batéria stojí 80€ a zakúpiť sa dá kdekoľvek v sieti našich autorizovaných predajcov iRobot alebo na našom e-shope.

ivan_irobot
autor
12. okt 2017

@zuzkoch Ahoj, no na Roombu by sa nič klásť nemalo. Ale asi aj na YouTube si už našla kopu videí, čo všetko ľudia na Roombe prevážajú. Takže vydrží dosť. Ale oficiálne stanovisko je - nič na ňu neklaď ani nevoz 😇

ivan_irobot
autor
12. okt 2017

@admet A ešte dopĺňam, že pri dennodennom vysávaní Roomba "zožerie" za 8€ elektriky ZA ROK. Samozrejme, závisí od sadzby, ale my sme to rátali na tej najdrahšej. Takže potom stojí za prepočet, či investícia do robota a spotreby stojí alebo nestojí za ten ušetrený čas. No zdá sa, že stojí 😎

ivan_irobot
autor
12. okt 2017

Baby, všetkým ďakujem za skvelé príspevky. Či už za tie mýty, alebo reálne skúsenosti a otázky. Znova to nebude spravodlivé 😇, ale vybrať sa dá iba 5 výherkýň papučiek. Takže baby, ktoré ste uvedené v tejto správe, poprosím poslať meno a priezvisko, adresu a číslo domu, PSČ a mesto a telefónne číslo, aby sme vám mohli darčeky zaslať.
@simca06022011
@yanni
@curcuma
@taniellita
@majba

ivan_irobot
autor
12. okt 2017

A ešte pridávam jeden test od magazínu TouchIT. Kúpite si robota, všetci sa na vás usmievajú a vravia vám, aký je skvelý. Ale niekedy sa môže stať, že sa jednoducho pokazí a bude potrebné ho reklamovať. Na videu si pozrite, ako funguje náš nadštandardný systém riešenia reklamácií Pick & Return:

https://www.youtube.com/watch?v=K4u9mgRJKCU
yanni
13. okt 2017

@ivan_irobot jeeeej dakujeme. Budeme sa metat stereo😂

curcuma
13. okt 2017

@ivan_irobot .......my sme vyhrali, supeeeeeeer 🙂, dakujeme

jankaajanko
13. okt 2017
yanni
13. okt 2017

@jankaajanko Janka neplac. Ked prideme na SK, tak donesiem aj moj pekelny stroj a pridem ti povysavat😂😉

jankaajanko
13. okt 2017

@yanni dobré teším sa a čo pijes až nachystam😝

taniellita
13. okt 2017

Jeeej ďakujem :*

yanni
13. okt 2017

@jankaajanko Niiiic. Len nealko. Vodu hihi

ivan_irobot
autor
13. okt 2017

Baby, chalani zo skladu mi práve poslali mail, že balíčky s papučodarčekmi dnes odišli kuriérom UPS. Takže v pondelok čakajte doručenie 👏
@simca06022011
@yanni
@curcuma
@taniellita
@majba

taniellita
13. okt 2017

@ivan_irobot ďakujeme chalanom, to je rýchlosť 😎😎 ďakujeme pekný víkend 🙂

simca06022011
13. okt 2017

No veru to je rýchlosť :D

taniellita
16. okt 2017

@ivan_irobot nase papuce su uz doma , dakujem , su velmi prijemne 😳😳😳 ale ani taky irobot by nebol zly 😁😁

ivan_irobot
autor
17. okt 2017

Ahojte baby, dnes ráno ste mali do internej pošty dostať exkluzívnu ponuku iRobot. Pokiaľ vám neprišla, nech sa páči, uverejňujem ju aj tu.
Nákup je potrebné zrealizovať cez nášho eshop.iRobot.sk a pri vybranej Roombe zadať zľavový kód uvedený v ponuke. Ponuka platí do 29.10.2017 👍

yanni
17. okt 2017

@ivan_irobot Ahoj Ivan, 980tku by ste nemali v ponuke? Nam by sa na tu velku plochu zisiel este jeden. Muz zu aj chcel kupit, ale tak zase 1000 e, grrrrr
Keby bol o 3-4 stovecky lacnejsi, brala by som hned.

ivan_irobot
autor
18. okt 2017

@yanni Ahoj, o 3-4 stovečky lacnejšia v blízkej dobe (a asi ani v ďalekej), nebude :(

malyslonik
18. okt 2017

Milujem nasho Klementa :D Je to najlepsi vynalez na domace upratovanie. Denne povysava tolko bordelu, ze sa mi nechce verit... Kedze ho uz mame 5 rokov, rozmyslam nad kupou vyssej rady 🙂

yanni
18. okt 2017

@ivan_irobot Ake ja myslim v akcii. Aku tu.Ked mozte dat 960 o 200 stovky lacnejsiu, tak 980 o tri, nie? Ono ruku na srdce, takmer vsetko je vyrabane za minimalnu sumu niekde v tretom svete. V civilizacii sa najviac plati za znacku.
A napr. na Sk ho ponukate bez centu za tisicku. My sme ho kupili pred tyzdnom o stovku lacnejsie. A az tak daleko od SK nie sme.

ivan_irobot
autor
18. okt 2017

@yanni Neviem, či očakávaš nejakú odpoveď, lebo ja otázku v tvojej poslednej správe nevidím 🙂